VNM, DIOX, PMM – Dobra Aura

VNM, DIOX

VNM, DIOX. Podsumowanie po wycieczce, veni, vidi, vici, może bez vici bo to nie ta konkurencja sportowa 🙂 Wszędzie dobrze ale u siebie najlepiej, trochę długo dochodzę do siebie po 3,5 miesięcznej nieobecność, ale to miłe dochodzenie to niech jeszcze chwile trwa, … (dwa dni później :)) … wracam do rzeczywistości i polskich wiadomości, a tu Korwintrojański reprezentuje nas w Brukseli… i na wschodzie zachwalając Rosję że dobrze zrobiła z Krymem … niesamowite że tylu ludzi na niego głosowało a może to PO nas straszy komunistodyktatorem i wszystko ukartowane, są dowody na posła że przekroczył uprawnienia, chodzi o Majątki Kwaśniewskich, prokuratura ma dowody chce postawić zarzuty a tu posłowie nie pozwalają na oddanie przez kolegę immunitetu 🙂 Dziś w radio 1 o Kobietach muzułmankach i Islamie, dobry temat, lekarze ostatnio podpisali klauzule sumienia, wzorowaną na dziesięciu przykazaniach w porozumieniu z kościołem katolickim, Islam jest teraz największą religią > szybko się rozlewa po europie i świecie, może idąc tym tropem dostosujemy kiedyś nasze prawo do zasad szariat… (wiecie co to znaczy jak religia miesza się z prawem ?, wirtualny świat jak z horroru gdzie gwałcenie dzieci jest chwalone i zalecane przez ich boga, dziś mi nie przejdzie przez klawiaturę jego nazwa) Putin gra w strategie Empire Earth na live co przyczyni się do kolejnej zimnej wojny i być może następnego konfliktu światowego z wykorzystaniem zaawansowanej broni, zamiast ograniczać zagrożenie od siebie samych na wspólnej planecie to nastrajani jesteśmy do nienawiści między państwami i religiami z różnych przyczyn, może kiedyś będą dobre fale, Dobra Aura, i nastroją nas optymistycznie bo na razie widzę odraz jak z utworu [button link=”https://www.youtube.com/watch?v=Dfd1UlY3gwQ” window=”yes”]w dół brzuchem[/button]Sokoła i Marysi.

VNM, DIOX

Palikot niby przegrał ale to jego program gospodarczy zaleca nam Bruksela, bo jest dobry i chce zakończyć uklady jak np. ostatnie chronienie się immunitetem przez posła, do tego jego ideologia na tematy tematu jest zgodna z mądrością wolnomyślowych ludzi, i trendów światowych które dążą do dbania o zdrowie i THC, dziś zaczyna się Orange Warsaw Festival na którym wystąpi jeden z największych reprezentantów wolnomyślowych idei palenia leczniczej, marihuany. Snoop Dogg zagra na pewno dobrze teraz legalnie pali u siebie w Waszyngtonie czy Colorado gdzie zalegalizowali zioło, kiedyś pewnie się doczekamy w końcu prawda dotrze do zaślepionych mądrościami z przed dwóch tysięcy lat lub coś podobnego. Nie chce mi się rozwijać tematów bo jeszcze mam dużo zaległych spraw, niech zagra Snoop Dogg i jego kolega Dr. Dre 🙂 Dr. Dre ostatnio sprzedał Beats Electronics za 3 miliardy dolarów a kupującym było Apple, normalnie to mnie nie interesuje kto ile zarabia itp. ale wzbogacenie się o 3 miliardy dolarów to rzadki przypadek, gratulacje Dr. Dre 🙂 zmykam, tymczasem.

Dank sehr Deutschland 🙂

ps. podoba mi się ta akcja i te wierszyki, dobra robota ludzi co myślą i uderzają w samo sedno 😉

Prawa Dziecka

VNM, DIOX

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

5 komentarzy

 1. bellatrix2009 says:

  Widzisz ile się dzialo, jak Cię nie było? Głowa mała! Od tego morza głupoty…
  Witaj, Dawid. 🙂

  1. says:

   Hej Ela witaj 🙂 już jestem ale jeszcze trochę zaległych spraw zostało, jak mnie nie było to notowałem kiedy mi coś ciekawego do głowy wpadło, by nie zapomnieć tego zrobić po powrocie, i tak odznaczam kolejne wirtualne kartki z przypomnieniem. Trochę przemeblowałem bloga, porządki w kompie trwały tydzień 🙂 Nie ma co u nas dużo się dzieje i ciężko nadążyć co i dla czego, co prawda a co ściema. Miałem już okazję odwiedzić ze znajomymi las w słoneczny dzień, na śmieci plastikowe chyba nie mają pomysłu nasi rządzący … nawet ostrzeżenia o kamerach w lesie nie pomagają, wszystko idzie na złych ludzi którzy śmiecą ale gdyby zrobić mądre prawo ? wystarczy ustalić cenę kaucji za butelkę plastikową np. 1 złoty, w Niemczech to idealnie działa butelka plastikowa kosztuje 0,25 euro i nie spotkałem nigdzie żadnych butelek śmieci, u nas lepiej podnieść ceny za segregacje, podnieść ceny za śmieci czyli zapłacić temu komuś kto jeszcze później zarobi na tym plastiku. Ehhh polityka, o lepszym prawie i mądrzejszych politykach z zachodu można by gadać w nieskończoność, a tu lato za rogiem 🙂 🙂 🙂 najlepsza pora roku więc szykujmy się na cudowne słoneczne przygody i dni 😉

   1. bellatrix2009 says:

    :))))))))))) Korwinjaktobyło??? Nie mogę, padam… :))))))))))

    1. says:

     hehe 🙂 pewnie znasz jego poglądy na tematy kobiet? które według niego nie powinny mieć prawa głosować w wyborach ani obejmować żadnych wysokich stanowisk, przypomina mi to prawo szariat i religie Islam, gdzie jest dokładnie taka sama dyskryminacja kobiet, realizując jego program ludzkość by się cofała w prawnym i duchowym rozwoju, przeraża mnie to że tylu ludzi głosuje na kogoś takiego, lub to wybory dobrze sfałszowane i PO go wspiera w myśl zasady „stary numer – wspierać tych, co są najgorsi
     bo na ich tle, nawet przeciętni są widoczni” jak to rymował Sokół, wracając do tego gościa, nie raz będziemy się wstydzić za jego słowa w europarlamencie a może i nie tylko słowa.

 2. […] 1999 roku kościół w Sakrżycach pełni rolę sanktuarium maryjnego, a pielgrzymi przybywają tu […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *