Wakacje

Wakacje

Wakacje więc pomyślałem że zrobię sobie wolne od bloga. Może mnie nie być około miesiąca niebawem jadę się zrelaksować, jakieś fotki z podróży może dodam jak wrócę. By zaspokoić ciekawość odnośnie tajemniczego miejsca w które się udaje powiem że to jest bardzo daleko i kompletne odludzie. Jadę odpocząć od wszelkich hałasów więc dlatego wybieram się na tak zwane zadupie.

Wakacje

Żartowałem 🙂 nie jest to odludzie i blisko mnie ale szczegółów nie zdradzam po prostu nie będzie mnie jakiś czas, yoo.

18.02.2018 – Wpadam z wizytą do swojego wpisu z przed lat. Pisanie pamiętnika ma sens, dużo zapomina świadomość. Podświadomość więcej albo wszystko pamięta, jednak droga do niej kręta.

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

2 komentarze

  1. Kormoran says:

    Ja tez lubię spędzac wolny czas na tzw. zadupiu:) Człowiek odpoczywa ale troche mi jednak brakuje neta wtedy:) Chcialem Ci wkleic pewien dowcip ale nie wchodzi wiec pomine, zyczac odpoczynku.

    1. says:

      Skąd ja to znam, brakuje internetu 🙂 to głównie z tego powodu mam mobilny by również w podróży być online, więc kompromis musi być spokój i cichy śpiew ptaków jest super ale gdy ochota przyjdzie to miło zalogować się z komputera do serwera 🙂 Nie wiem czemu nie dało się dodać dowcipu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *