Tajemnica

Tajemnica

Tajemnica szczęścia, dla każdego jest inna, zazwyczaj zauważamy szczęście gdy już nas opuści, myślimy wtedy ono przecież było. To banały które każdy dorosły już zna i doświadczył tego na własnej skórze. Tajemnicą szczęścia jest cieszyć się z każdego dnia i nie koniecznie tylko z milionów na koncie a także z małych rzeczy.

Tajemnic

Tajemnice są różne niektórych nigdy nie poznamy, gdy pomyślimy globalnie a nie lokalnie to „Bóg ma wiele imion” jedna religia drugiej przeczy, czy to są tylko zmyślone rzeczy ? Nie wiem, ale z pewnością w czasach kryzysu maleje poparcie do zamożnej części społeczeństwa jaką są księża.

„Tajemnic – dane lub informacje, których ujawnienie osobom nieuprawnionym jest zakazane ze względu na normy społeczne lub prawne.”

Tajemnica

Uprawnieni do poznawania tajemnic się zmieniają,  niektóre same na wierzch wypływają. Im dalej z czasem życie będzie płynąć tym trudniej tajemnicy będzie można dochować. Co pokolenie ludzie są mądrzejsi, bariery językowe znikają ludzie bez przeszkód się przemieszczają, Internet ma dużą zasługę w dostępie do informacji, choć trzeba tą wiedzę dobrze selekcjonować.

Kiedyś tajemnicą byli szpiedzy, teraz dowiadujemy się trochę jak działali i kogo do szeregów werbowali, czytałem ostatnio fajną serie na ten temat David Morrell – Bractwo. Teraz są nowi i dalej szpiegują a my kiedyś może się o tym dowiemy. Tajemnica szczęścia jest chyba najbardziej interesująca, taki dziwny ten mój wpis jest dziś ale nie pierwszy nie ostatni 😉 Tajemnica

O autorze

hmm, nieśmiały amator blogowania, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, lubię słuchać/czytać Biografie.

real-blog.eu

2 komentarze

  1. Pinialux says:

    Zgadzam się, spokój to najważniejsze, co człowiek może chcieć. Sądzę, że uda mi się upolować jakieś autografy. Mam już namierzonych kilku autorów. Pozdrawiam!

    1. says:

      To dobrze że na celowniku już są na pewno się uda, pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *