Nowy temat. Albo stary. Jesteśmy od dawna bombardowani informacjami o kryzysie. Możliwych bankructwach państw. Ciągłej i pogarszającej się sytuacji Europejczyków na rzecz np. Indonezji czy Chin. Niektórzy ludzie uważają że obecnie na świecie, dokonuje się proces całkowitej kontroli nad światem przez jeden rząd, elity które już w jakiś sposób nas kontrolują np. przez media, wiadomości i poczucie strachu walczą aż Iluminaci w końcu osiągną swój cel. 

Nowy Porządek Świata 44.

Iluminaci, ciekawy temat na który można by wiele pisać, nie będę cytować wypowiedzi i opisywać szczegółów jest tego pełno w necie. Ja myślę że coś w tym jest ale pewności oczywiście nie można mieć 🙂

Nowy Porządek Świata 44

12.03.2018 – Nowy rok i wracam z porządkami we wpisach. Iluminaci co ja za głupoty wypisywałem w tym 2012. Był kiedyś tu jakiś film o ludziach którzy próbują przejąć władzę nad światem. Iluminaci to mądrzy ludzie którzy swoje prawa ustalają w logiczny i sprawdzalny sposób. To znaczy że nie opierają swoich praw na czymś co np. trudno wyjaśnić naukowo.

Nowy Porządek Świata 44.

Tak na serio to ten ród dalej żyje. Ukrywa się i planuje nowe rozdanie na mapach ziemi. Jedni próbują podboju Marsa inni próbują podbić Ziemię. Może kiedyś wszystkie plemiona na planecie ziemia się połączą ? ;).

Nowy jeden wspólny rząd to nadzieja na świat bez wojen. “

Zakon Iluminatów (z łacińskiego illuminatus – „oświecony”, l. mn. illuminati) – to nazwa nadana kilku grupom, zarówno prawdziwym, jak i fikcyjnym. Historycznie nazwa ta zwykle odnosi się do Bawarskiego illuminati, tajnego stowarzyszenia z epoki Oświecenia, założonego 1 maja 1776 r. w Bawarii, dziś części Niemiec. Celem społeczeństwa było przeciwstawienie się przesądom, obskurantyzmowi, wpływom rel…” wiki