Granice

Granice ma każdy inne, jeden to zrobi a drugi nie, czasem coś wyjdzie, czasem coś nie. Spokojna noc ptaszki śpiewają (muzyka z gry Settlers) na horyzoncie miasto już śpi, tylko parę świecących się okien, noc cicha a to wszystko jak film.

Granice

„Czasem możemy nie znać czyjejś motywacji do czynu, i oddalamy się od racji, obierając zły azymut …” , „Gdzie jest granica? Co wolno, i co warto? Szukam, a każdy krok jest dla mnie w życiu niespodzianką” cytaty z utworu który znajduje się poniżej.

Różnie w życiu bywa „dobre imię lepsze niż pancerz”, dziś trochę różnorodnie ale z akcentem na granic, co wolno ? i co warto ? odpowiedź każdy znajdzie w sobie, polecam super muzykę.

4 odpowiedzi na “Granice”

 1. No Dawid… Ty jesteś romantykiem… Co wpis, to ladniejszy. 🙂
  Granice… mówisz… Z pewnością są takie, których nie nalezy przekraczać, a wyznaczają je przepisy prawne lub moralne. Z jedną różnicą – moralne każdy wyznacza sobie sam, mimo określonych ogólnie zasad.
  Co innego znaczy granica wytrzymałości…, jak np. w ksiązce, którą czytasz… lub granice, jako zasady w związku. Czyli te, których się nie przekracza z uwagi na ukochaną osobę i jej dobro.
  Ale idziesz dobrą drogą… ,,dobre imię lepsze, niż pancerz” – to prawda.
  I znowu mogę polecić książkę, którą teraz mam w rękach – ,,Granice w relacjach małżeńskich” – Henry Cloud, John Towsend. Ale to sobie na razie możesz darować, przyjdzie na to czas. 😉

  1. Dziękuję 🙂 staram się, już chyba o granicach nic nie wymyślę, rozłożyłaś temat 🙂 książek o relacjach męsko damskich mam na razie dość 🙂 niektóre rozdziały w „Toksycznych Słowach” przeżywam bo przecież takie coś się zdarza i to nie raz się widziało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *