Firma Aluron, specjalizująca się w produkcji systemów aluminiowych

Firma Aluron, specjalizująca się w produkcji systemów aluminiowych, regularnie poszukuje nowych talentów do swojego zespołu. Zwłaszcza w obliczu rozbudowy zakładu w Zawierciu. Obecnie dostępne stanowiska obejmują szeroki zakres specjalizacji, od konstruktorów systemów aluminiowych, przez kierowników sprzedaży obiektowej. Operatorów maszyn, aż po specjalistów ds. optymalizacji procesów produkcyjnych.Konstruktorzy systemów aluminiowych są odpowiedzialni za projektowanie konstrukcji fasadowych i okienno-drzwiowych, rozwiązywanie problemów technicznych oraz optymalizację konstrukcji. Kandydaci na to stanowisko powinni posiadać wykształcenie techniczne, bardzo dobrą znajomość programu AutoCad oraz umiejętność pracy w zespole.

Kierownicy sprzedaży obiektowej będą zajmować się obsługą klientów w Polsce centralnej i północno-wschodniej. A ich zadania będą obejmować nadzór nad planem produkcyjnym, raportowanie wyników oraz utrzymanie maszyn i stanowiska pracy w czystości.

Operatorzy maszyn to kluczowi pracownicy w procesie produkcyjnym, którzy odpowiadają za obsługę maszyn zgodnie z planem produkcyjnym, kontrolę jakości produkowanych detali oraz przestrzeganie zaleceń i procedur produkcyjnych. Wymagane jest średnie lub wyższe wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych.

Firma Aluron, specjalizująca się w produkcji systemów aluminiowych.Specjaliści ds. optymalizacji procesów produkcyjnych mają za zadanie wprowadzanie ulepszeń w celu zwiększenia efektywności produkcji. Oczekuje się od nich zaangażowania, odpowiedzialności oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Aluron oferuje stabilne warunki zatrudnienia, wsparcie podczas procesu wdrażania. Możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz szereg benefitów, takich jak karty sportowo-rekreacyjne, karnety na siłownię czy imprezy integracyjne. Firma ceni sobie innowacyjność i zaangażowanie swoich pracowników. Co zostało docenione przez przyznanie jej nagrody Lidera Śląskiego Rynku Pracy w 2023 roku.Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu Aluron mogą znaleźć aktualne oferty pracy na stronie internetowej firmy oraz aplikować na dostępne stanowiska. To doskonała okazja dla specjalistów z branży aluminiowej i pokrewnych dziedzin, aby rozwijać swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ma ambicje stać się jeszcze silniejszym graczem na rynku europejskim.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Dodaj komentarz