Firma Aluron lider w produkcji

Firma Aluron lider w produkcji systemów aluminiowych, z pewnością ma konkretne plany dotyczące. Tworzenia nowych miejsc pracy w związku z rozbudową swojego zakładu w Zawierciu. Rozbudowa ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz dążenie firmy do ciągłego rozwoju i innowacji.W ramach tej inwestycji, Aluron planuje zwiększyć powierzchnię swojego zakładu o 20,5 tys. m kw. Co umożliwi rozszerzenie działalności ponieważ produkcyjnej i stworzenie nowych miejsc pracy. Firma podkreśla swoje zaangażowanie w realizację celów zrównoważonego rozwoju, co znajduje odzwierciedlenie w planach dotyczących. M.in. recyklingu wody szarej, wykorzystywanej w procesach technologicznych.

Aluron jest znany z dbałości o warunki pracy swoich pracowników, co zostało docenione w 2023 roku, kiedy to firma otrzymała nagrodę. Lidera Śląskiego Rynku Pracy. To wyróżnienie potwierdza, że Aluron jest atrakcyjnym pracodawcą, który kreuje nowe miejsca pracy i zapewnia swoim pracownikom stabilne warunki zatrudnienia.

Firma Aluron lider w produkcji.Szczegółowe informacje na temat planów związanych z nowymi miejscami pracy mogą być dostępne. Na stronie internetowej firmy lub poprzez bezpośredni kontakt z działem HR Aluron. Zainteresowani kandydaci mogą śledzić aktualne oferty pracy i aplikować na dostępne stanowiska. Firma poszukuje specjalistów w różnych dziedzinach, co daje szerokie możliwości zatrudnienia dla osób o różnych kwalifikacjach i doświadczeniu.

Zakończenie rozbudowy zakładu planowane jest na wrzesień tego roku, co oznacza, że proces rekrutacji może rozpocząć się już w najbliższym czasie. To doskonała okazja dla mieszkańców Zawiercia i okolic, aby dołączyć do zespołu. Aluron i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy, która ma ambicje stać się jeszcze silniejszym graczem na rynku europejskim.

Podsumowując, rozbudowa zakładu Aluron w Zawierciu to nie tylko szansa na rozwój firmy, ale również na stworzenie nowych, stabilnych miejsc pracy. Które będą wspierać lokalną społeczność i gospodarkę.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Dodaj komentarz