Dzień Kobiet 8 marca

Dzień Kobiet. Nie lubię takich dni które są dedykowane głównie jednej rzeczy.

8 Marca to niby taki dzień w którym powinniśmy my faceci być dobrzy dla kobiet. Powinniśmy być dla kobiet fajni co dzień, przecież to ich szczęście daje nam najwięcej szczęścia.

Takie święta mogą źle działać na podświadomość wielu dupków. Co kobiet potrzebują tylko do jednego, co nie znaczy że to jedno jest nie ważne, tylko znaczy że potrzeba wielu czynników by było spoko w związku.

Kobiety też powinny być spoko dla swoich facetów każdego dnia. Nie tylko w ich święta.

Dzień Kobiet.

dzien kobiet

„Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia. Demonstracja sufrażystek w Nowym Jorku, 6 maja 1912 r.
Początki Międzynarodowego Dnia Kobiet wywodzą się z ruchów robotniczych w Ameryce Północnej i Europie. Pierwsze obchody Narodowego Dnia Kobiet odbyły się 28 lutego 1909 r. w Stanach Zjednoczonych. Zapoczątkowane zostały one przez Socjalistyczną Partię Ameryki.”

Bycie dobrym dla dziewczyn co dzień to fajna idea. Ciekawe jak to święto ma się w krajach Muzułmańskich hmmm. Mam nadzieję że każdy to zrozumie że fajniej sprawiać szczęście innym co dzień, niż sprawiać ból.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *