Dni Zawiercia w 2024

Dni Zawiercia w 2024 były świetnym wydarzeniem, miałem okazję zobaczyć byłego Prezydenta oraz obecną Prezydent. Nie byłbym sobą, gdybym nie znalazł powodu do narzekań – choć to nic poważnego, sądzę, że kilka aspektów mogłoby zostać poprawionych.

Chodzi mi o to, że zamiast reklam sponsorów na telebimie, warto byłoby pokazać to, co dzieje się na scenie. Scena była słabo widoczna, podczas gdy reklamy po jej lewej stronie były bardzo wyraźne. Nawet jeśli jednym ze sponsorów jest firma, w której pracuję, uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby inaczej to przedstawić i na telebimie przynajmniej podczas koncertów gwiazd pokazywać ich z bliska.

Dni Zawiercia w 2024 były spoko, fajnie gdy coś się dzieje i można coś ciekawego zobaczyć.

„Zawiercie, miasto leżące w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ma bogatą historię przemysłową i pracowniczą, która kształtowała jego tożsamość na przestrzeni lat. W latach 80-tych XX wieku. Zawiercie było miejscem, gdzie praca była dostępna w obfitości, dzięki rozwijającemu się przemyśłowi i bliskości aglomeracji śląskiej. Jednakże, jak to często bywa w cyklach ekonomicznych, nastąpił okres spowolnienia, który wpłynął na lokalny rynek pracy.”

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Dodaj komentarz