Bitcoin, Ethereum „) kopanie kryptowalut

 In Muzyka, Nocne pisanie, Życie

Bitcoin. Znacie ten ciekawy temat? W domu parę kart graficznych i niczym na kopalni tranzystory kopią dla nas złoto. Które się od razu na konto przelewa.  Bitcoin itp. wiele dobrego o tym się mówi, że np. kopanie krypto walut się opłaca, Bitcoin jest super bo jest prywatny i nie wiadomo kogo ?.

Jak słyszę u ekspertów że to argument na korzyść, że nie wiadomo ko ten Bitcoin jest, to nie rozumiem ? przecież jak nie wiadomo kogo jest to może to być np. przywódca Korei albo Pan Putin 🙂 do tego ten elektroniczny pieniądz nie obroni się w końcu przed hakerami.

Ja myślę że to jakaś piramida, która kiedyś się rozleci i to długo już nie potrwa. Nie wierzę że np. Prezydent USA nie wie kogo jest Kryptowaluta :).

Przez ten Bitcoin wzrosły ceny kart graficznych, ale nie jest źle kiedyś dobre karty były wiele droższe.

Ethereum następna jakaś dziwna forma płatności. Ciekawe kto to kontroluje że terroryści kasę sobie przelewają i nie można tego sprawdzić. Pełna anonimowość :). Coś mi się nie chce wierzyć.

Nie koniecznie może się stać katastrofa z BC. Dla mnie to jest duża loteria bo najważniejsze jest niewiadome, kto to kontroluje. A może wiadomo troszkę kto to jest ? 🙂 ja nie wiem ale jak ktoś wie to z chęcią usłyszę propozycje.

 

Facebook.

Recommended Posts
Showing 3 comments
  • Deawu
    Odpowiedz

    czasami wydaje mi się że Twórcą Bitcoin jest Elon Musk ^ ^,

pingbacks / trackbacks
  • […] Bitcoin. […]

  • […] Skończył się dwa miesiące temu a do tej pory ładuje mnie do gry, po nie dłuższym czasie niż 1 minuta. Nie koniecznie będzie to działać w waszym przypadku może to tylko moje […]

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search