Nauczyciele strajkują

 In Czas na zmiany, Muzyka, Życie

Nauczyciele strajkują, panikują i boją się zwolnień.  Przypominam : Ilość Nauczycieli powinna być uzależniona od ILOŚCI dzieci ! A nie jak chcą nauczyciele by ilość szkół była zależna od nich samych. Do dupy większość nie kuma takich podstaw. Przepraszam znajomi nauczyciele tak powinno być, to uczciwość.

Nie kumam tego że większość tego nie rozumie …  Skoro jest w Polsce dużo mniej dzieci niż kiedyś, i więcej nauczycieli niż kiedyś, to nie może tak być że na siłę będzie się was trzymać i niektóre klasy robić po dziesięć osób, by nauczyciele mieli pracę a my za wszystko zapłacimy.

Ja wiem że nie jesteście najgłupszą grupą zawodową to tylko tak wygląda 🙂 walczycie o soją fajną państwową pracę i chcecie mieć gwarancje zatrudnienia niezależnie ile będzie nowych dzieci w Polsce, jednak uważam że to nie uczciwe wobec wszystkich, może inne zawody na siłę też trzymać mimo że nie ma tyle pracy ?

Nie żalcie się tylko „do góry łeb” i do przodu 😉 jeżeli ja nie mogę pracy znaleźć w swoim zawodzie, to się nie żale tylko idę gdzie indziej jak większość Polaków i tak powinno być, rynek zawodowy jest zmienny i trzeba się dostosowywać, nie potrzeba w Polsce tyle nauczycieli bo nie ma tyle dzieci, „nauczyciele” czy wy tego nie kumacie ? …

 

Recommended Posts

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Nauczyciele strajkują"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maja
Gość
a ja myślę , że nauczyciel nie jest takim idiotą … i jeśli traci pracę z powodu braku odpowiedniej ilości dzieci w placówce to on to rozumie . Powiem więcej on wie o tym znacznie wcześniej, dyrekcja informuje go z dużym wyprzedzeniem , że straci pracę i może się do tego przygotować. Natomiast to co zrobił rząd sprawiło ,że chaos wdarł się do szkół . Ministra od siedmiu boleści zapewniała ciemny lud jak to będzie cudownie , a życie zweryfikowało – jak zwykle na niekorzyść tych co na dole. Jeśli można coś zarzucić nauczycielom to jedynie to , że dają… Czytaj więcej »
Maja
Gość

przepraszam zjadłam literkę w nazwisku napisałam Zaleska … Zalewska – tak miało być . 🙂

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

kryzys wieku sredniego