Nauczyciele strajkują

 In Czas na zmiany, Muzyka, Życie

Nauczyciele strajkują, panikują i boją się zwolnień …  Przypominam : Ilość Nauczycieli powinna być uzależniona od ILOŚCI dzieci ! a nie jak chcą nauczyciele by ilość szkół była zależna od nich samych ,,, do dupy większość nie kuma takich podstaw … przepraszam znajomi nauczyciele tak powinno być, to uczciwość.

Nie kumam tego że większość tego nie rozumie … Nauczyciele, skoro jest w Polsce dużo mniej dzieci niż kiedyś, i więcej nauczycieli niż kiedyś, to nie może tak być że na siłę będzie się was trzymać i niektóre klasy robić po dziesięć osób, by nauczyciele mieli pracę a my za wszystko zapłacimy.

Ja wiem że nie jesteście najgłupszą grupą zawodową to tylko tak wygląda 🙂 walczycie o soją fajną państwową pracę i chcecie mieć gwarancje zatrudnienia niezależnie ile będzie nowych dzieci w Polsce, jednak uważam że to nie uczciwe wobec wszystkich, może inne zawody na siłę też trzymać mimo że nie ma tyle pracy ?

Nie żalcie się tylko „do góry łeb” i do przodu 😉 jeżeli ja nie mogę pracy znaleźć w swoim zawodzie, to się nie żale tylko idę gdzie indziej jak większość Polaków i tak powinno być, rynek zawodowy jest zmienny i trzeba się dostosowywać, nie potrzeba w Polsce tyle nauczycieli bo nie ma tyle dzieci, „nauczyciele” czy wy tego nie kumacie ? …

 

Recommended Posts
Showing 4 comments
 • Maja
  Odpowiedz

  a ja myślę , że nauczyciel nie jest takim idiotą … i jeśli traci pracę z powodu braku odpowiedniej ilości dzieci w placówce to on to rozumie . Powiem więcej on wie o tym znacznie wcześniej, dyrekcja informuje go z dużym wyprzedzeniem , że straci pracę i może się do tego przygotować. Natomiast to co zrobił rząd sprawiło ,że chaos wdarł się do szkół . Ministra od siedmiu boleści zapewniała ciemny lud jak to będzie cudownie , a życie zweryfikowało – jak zwykle na niekorzyść tych co na dole. Jeśli można coś zarzucić nauczycielom to jedynie to , że dają się zastraszać , że są słabo zorganizowani za mało skonsolidowani , że dopiero teraz się obudzili , a właściwie to , że dopiero się odważyli nieśmiało wyjść na ulicę . A powinni natychmiast jak tylko Zaleska zaczęła beczeć na temat reformy szkolnictwa w tym kształcie…

  • Deawu

   hmm, nie myślę że nauczyciele są głupi, trochę dziwnie napisałem, raczej są najmądrzejsi oczywiście. Pomyślmy ilu ludzi wyjechało na zachód ? ilu polaków i ich dzieci jest w samej Anglii czy Niemczech ? miliony już nie wrócą i tam gdzie oni są potrzebne będą (już są) nowe szkoły, sklepy, usługi, u nas to będzie zanikać a pojawiać się będzie potrzeba usług dla ludzi starszych, opieki i lekarzy, aptek itp. Ja właśnie słyszałem że najważniejszym argumentem dla Nauczycieli są miejsca pracy ? czy jednym z bardzo ważnych, trzeba to zrozumieć, Nauczyciele nie wiedzieli o demografii ? ja wiem że to tragedia jak się traci pracę i nic innego nie umie 😉 ale dadzą radę niech wezmą się za coś do czego ludzi potrzeba, a nie na siłę w tej pracy i jeszcze głodówki zaczną robić, zabij się kobito a nie idź gdzieś gdzie cie będą chcieć … spoko niech wychodzą na ulice próbują może im się uda, górnicy mogą więc czemu nie Nauczyciele, nie jest to dla mnie duży problem, może kiedyś wszystkie grupy będą wychodzić walczyć o gwarancję zatrudnienia, szczerze mówiąc takie coś by mi się przydało 🙂 trochę żartuje, wiem że chodzi też o płacę, właśnie jak będzie ich tysiące mniej to tym którzy będą pracować, łatwiej będzie w końcu godnie zarabiać, chyba że nadwyżkę już PiS wydało 🙂 PiS ma nadwyżkę sporą więc na koniec apeluje do Rządu: by z tej nadwyżki sfinansować douczanie dla nauczycieli o demografii, i niech im dadzą rok gwarancji zatrudnienia, w tedy było by dobrze, zobaczymy jak to się rozwinie dalej, oby było dobrze nikomu nie życzę straty pracy i zostania z rodziną bez środków finansowych, rozumiem ich obawy, jednak teraz takie czasy że pracę trzeba zmieniać średnio na wszystkich ludzi parę razy w życiu, wiem coś o tym 🙂 dałem rade i oni też dadzą, szczerze trzymam kciuki by najlepiej każdy był szczęśliwy.

 • Maja
  Odpowiedz

  przepraszam zjadłam literkę w nazwisku napisałam Zaleska … Zalewska – tak miało być . 🙂

  • Deawu

   nic się nie stało, nawet się nie zorientowałem 🙂

Leave a Comment

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

magia