Polskie sądy, UE i PiS :)

 In Czas na zmiany, Muzyka

Na początek mały cytat z Onet, ” – Ramy procedury praworządności ustalają, jak Komisja powinna zareagować, jeśli pojawią się wyraźne zagrożenia dla praworządności w państwie członkowskim. KE uważa, że jest takie zagrożenie dla praworządności w Polsce – powiedziała we wtorek na konferencji prasowej w Brukseli rzeczniczka KE Vanessa Mock.

Szef MSZ Witold Waszczykowski ocenił, że Komisja Europejska nie ma uprawnień do tego, by „ingerować w wewnętrzne kwestie polskiego wymiaru sądowniczego”. Według niego reformy dotyczą administrowania i nie mają wpływu na niezawisłość władzy sądowniczej ani na wyroki.”

Przeraża mnie to że takie coś trzeba komentować… Polski Królu, POśle, Człowieku „lepszego” sortu … Oczywiście że UE ustala pewne prawa demokratycznie lub nie, my się musimy podporządkować lub wypadamy z Unii i sami sobie rządzimy np. ropimy całkowicie polityczne śądy i zamykamy przeciwników do więzienia, jeżeli mamy taką ochotę, a kolegów ułaskawiamy jeszcze przed wyrokiem.

Polska nie może ustalać sobie takiego prawa które nie będzie uczciwe wobec wszystkich, polskie sady już wystarczająco są skorumpowane i rozdają sprawiedliwość dla bogaczy.

Oczywiście jeżeli się PiS uprze to to zrobi ale w tedy w opinii innych i nas szczerych samych, nie będziemy krajem praworządności i tyle.

Recommended Posts
Showing 6 comments
 • Maja
  Odpowiedz

  Dobrze , że dodałeś tu te kojące skołataną duszę tony , bo inaczej zawał byłby pewny . To co wyprawia PiS podnosi mi ciśnienie na maksa. Nie tylko rozum , ale i Bóg ich opuścił … pogrążają kraj . Konsekwencje poniesiemy my wszyscy, i ci z pierwszego, i ci z drugiego sortu . I znowu kolejne dekady będziemy odbudowywać to co oni lekką ręką z wrodzoną sobie niefrasobliwością zrujnują .

  • Deawu

   Te nuty to przypadek, od jakiegoś czasu dodaję muzykę której aktualnie słucham i staram się nie powtarzać. Niestety politycy mają to do siebie że za ich błędy płacimy zawsze my ,,, jakby tak sobie wyobrazić przyszłość, i sprawdzić co będzie za sto lat ? ehhhh politycy przecież z małymi wyjątkami (np. Kukiz, Liroy) zawsze mają na celu swój zysk netto a nie dobro ludzi. Nasz premier który jest na usługach króla polski „nie może być inaczej – premier v król?” mówi : polacy nie chcąc emigrantów my bronimy interesu ludzi, na zachodzie się patrzą na premier jak na „czarownicę” przecież ludzie przed wojną uciekają, i bomby im na domy lecą każdego dnia ktoś ginie … polacy nie pamiętają jak to oni tak mieli ? szkoda że polaków nie pytają o DŁUG PUBLICZNY !! czy chcą by go spłacić w końcu !! podatki z pracy itp. tylko o Emigrantów
   Co do boga to nie wiem czy ich opuścił, i czy kościół katolicki ma z nim kontakt ? z tego co mi się wydaje to księża stoją murem za PiS i Radio MAryja też lubi pis… jak dla mnie to trójca święta albo ewentualnie trójkąt warszawski

 • Maja
  Odpowiedz

  Nie utożsamiałabym Boga z kościołem … kościół to instytucja która pod płaszczykiem wiary , miłosierdzia robi wielką politykę i kokosowe interesy . Dysponując dużą kasą sięga po więcej pieniędzy i więcej władzy. Układ z PiS jak widać to dla tej instytucji dobre posunięcie … i dlatego Pis a nie kto inny wygrał wybory i dlatego tenże Pis dalej jest przez kościół popierany , bo to mu się opłaca.

  • Deawu

   Rzadko tak miło mi się czyta, myślę tak samo a jak słyszę tą propagandę i socjotechnikę w mediach to czuje się osamotniony… bo wydaje mi się że niewielu jest którzy to rozumieją i szczerze potrafią powiedzieć prawdę o świecie, a prawda i szczerość jest podstawą do zdiagnozowania rzeczywistych problemów, i poprawy świata na lepsze a nie na gorsze.

 • Maja
  Odpowiedz

  mam podobnie , czasem w tym bezmiarze głupoty, człowiek zaczyna wątpić sam w siebie tzn w własną sprawność umysłową i inteligencję… i czuje się po trosze jak Robinson na bezludnej wyspie. Odkąd mamy pisland nachodzi mnie czasem tak myśl czy to oni ,ta większość ma coś z głową, czy to ja może nie doskakuję do tych obowiązujących teraz „wyżyn” intelektu… ???

  Widzisz najgorsze w tym bigosie, który teraz mamy jest to , że może znalazło by się jeszcze parę odważnych osób , które potrafią powiedzieć prawdę o świecie ,zdiagnozować problem , wskazać nawet jakiś kierunek zmian na lepsze , ale do tego potrzeba by ktoś chciał ich wysłuchać i zrozumieć właściwie ich przekaz … tymczasem większość społeczeństwa ogląda w mediach to się dzieje w naszym kraju jak kolejną telenowelę, bez refleksji , bez zrozumienia treści … i pewnie jak zwykle obudzą jak już będzie pozamiatane , z ręką w nocniku .

  • Deawu

   beznadziejne seriale itp. które nie pobudzą mózgu by pracować, nie wymagają żadnego intelektualnego wysiłku i stado baranów głupieje, „mięsień” nie ćwiczony i używany zanika, taki jest cel „szlachty” która tak chce to kontroluje i na tym zarabia, dając sobie raj na ziemi a innym obietnice po śmierci a teraz krzyż 🙂 dra,at, z tymi wyżynami to ja nie fantazjuje nie uważam się, co najwyżej 8848, Maja to ciekawie Imię.

Leave a Comment

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

kibole