Polskie sądy, UE i PiS :)

 In Czas na zmiany, Muzyka

Sądy, na początek mały cytat z Onet. ” – Ramy procedury praworządności ustalają, jak Komisja powinna zareagować, jeśli pojawią się wyraźne zagrożenia dla praworządności w państwie członkowskim. KE uważa, że jest takie zagrożenie dla praworządności w Polsce – powiedziała we wtorek na konferencji prasowej w Brukseli rzeczniczka KE Vanessa Mock.

Szef MSZ Witold Waszczykowski ocenił. Że Komisja Europejska nie ma uprawnień do tego, by „ingerować w wewnętrzne kwestie polskiego wymiaru sądowniczego”. Według niego reformy dotyczą administrowania i nie mają wpływu na niezawisłość władzy sądowniczej ani na wyroki.”

Przeraża mnie to że takie coś trzeba komentować. Polski Królu, POśle, Człowieku „lepszego” sortu. Oczywiście że UE ustala pewne prawa demokratycznie lub nie, my się musimy podporządkować lub wypadamy z Unii i sami sobie rządzimy np. robimy całkowicie polityczne sądy i zamykamy przeciwników do więzienia. Jeżeli mamy taką ochotę. A kolegów ułaskawiamy jeszcze przed wyrokiem, jak chcemy.

Polska nie może ustalać sobie takiego prawa które nie będzie uczciwe wobec wszystkich. Polskie sady już wystarczająco są skorumpowane i rozdają sprawiedliwość dla bogaczy.

Oczywiście jeżeli się PiS uprze to to zrobi ale w tedy w opinii innych i nas szczerych samych, nie będziemy krajem praworządności i tyle.

04.03.2018 – Konflikt dalej się rozwija. Polska może być ukarana i na pewno mniej kasy dostanie w następnym budżecie.

Recommended Posts

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DeawuMaja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maja
Gość
Maja

Dobrze , że dodałeś tu te kojące skołataną duszę tony , bo inaczej zawał byłby pewny . To co wyprawia PiS podnosi mi ciśnienie na maksa. Nie tylko rozum , ale i Bóg ich opuścił … pogrążają kraj . Konsekwencje poniesiemy my wszyscy, i ci z pierwszego, i ci z drugiego sortu . I znowu kolejne dekady będziemy odbudowywać to co oni lekką ręką z wrodzoną sobie niefrasobliwością zrujnują .

Maja
Gość
Maja

Nie utożsamiałabym Boga z kościołem … kościół to instytucja która pod płaszczykiem wiary , miłosierdzia robi wielką politykę i kokosowe interesy . Dysponując dużą kasą sięga po więcej pieniędzy i więcej władzy. Układ z PiS jak widać to dla tej instytucji dobre posunięcie … i dlatego Pis a nie kto inny wygrał wybory i dlatego tenże Pis dalej jest przez kościół popierany , bo to mu się opłaca.

Maja
Gość
Maja

mam podobnie , czasem w tym bezmiarze głupoty, człowiek zaczyna wątpić sam w siebie tzn w własną sprawność umysłową i inteligencję… i czuje się po trosze jak Robinson na bezludnej wyspie. Odkąd mamy pisland nachodzi mnie czasem tak myśl czy to oni ,ta większość ma coś z głową, czy to ja może nie doskakuję do tych obowiązujących teraz „wyżyn” intelektu… ??? Widzisz najgorsze w tym bigosie, który teraz mamy jest to , że może znalazło by się jeszcze parę odważnych osób , które potrafią powiedzieć prawdę o świecie ,zdiagnozować problem , wskazać nawet jakiś kierunek zmian na lepsze , ale… Czytaj więcej »

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

kibole