299 muj wpis i teraz długa pauza

 In Muzyka, Nocne pisanie, RAP, Zawiercie, Życie

Można powiedzieć że już trochę standardowo (bo to czwarty rok) w tym okresie żegnam się, z nielicznymi którzy tu wchodzą regularnie i większością która tu zagląda z ciekawości raz lub dwa razy w życiu. Chyba jestem tylko sezonowym blogerem i to jeszcze niedzielnym, taki żarcik bo nie chodzi mi o ilość a to mój pamiętnik w którym piszę kiedy tylko chcę, i daje to pod publiczną dyskusję jeżeli ktoś ma ochotę.

Czuję że już muszę napisać i tą niepełną liczbę uznać jako rocznicę 299 🙂 nie wiem czemu tak jest, czasami coś czuję i poza tym nie mam racjonalnych powodó=w decyzji, to chyba niezbyt fajnie wiem, ale nigdy mnie to nie zmyliło i nigdy nie żałowałem.

Od tych paru lat co wymieniłem na początku korzystam z dobrodziejstw EU i pracuje sezonowo w Niemczech, będąc  tam mam taki plan by nie pisać w cale, 99% wpisów powstaje spontanicznie i być może coś naklikam, ale raczej nie będę mieć ochoty.

Jak by ktoś pytał czemu ten ostatni wpis był tak dawno temu, to mu odpowiadam że mam płatną przerwę w pisaniu (taki żarcik) i wracam około 17 październik 2017 😉 bay

.

.

Recommended Posts

Leave a Comment

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Nycz religiaabonamet RTF