11 listopada dzień niepodległości

 In Muzyka, Polityka, RAP

Co to jest niepodległość ? szybki cytat z Wiki; „Niepodległość – niezależność państwa od formalnego wpływu innych jednostek politycznych.”, często słyszę u polityków obecnej władzy z najwyższymi głowami sięgającymi do księżyca włącznie, czyli Prezydent i Prezes, jest i Stańczyk pewnie się domyślacie kto to 🙂 o Stańczyku innym razem, wszyscy podkreślają jacy to my jesteśmy niezależni, nawet z własnym państwem nie potrafi żądzący wygrać (trybunał konstytucyjny, amber gold) przypominam, jesteśmy w Unii Europejskiej i jeżeli na jej obradach demokratycznie lub nie podejmie się jakieś decyzje, to musimy się podporządkować, nie mówię że to złe gdyby nie UE u nas dalej była by komuna.

dopuki-tu-jestesmy-jestesmy-jedna-caloscia

dopuki-tu-jestesmy-jestesmy-jedna-caloscia

Ale fakt jest taki; każą nam zakazać sprzedaży mentolowych papierosów w monopolach i musimy się podporządkować , każą wędzonych nie sprzedawać ma tak być, nie mówię że to złe jestem za takim dbaniem o świadomość łasucha, bo oni są często nieświadomi że truciznę jedzą, ofiary wielkich korporacji żywieniowych.

Nie jesteśmy Niepodlegli ale to już było, (M.R) patrzymy w przyszłość, nie skupiajmy się tylko na naszej wiosce, cała ziemia jest naszą i wszystkich oazą 😉
.


.

Recommended Posts
Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

marihuana-pracathe-greatest-enemy-of-knowledge-is-not-ignorance-it-is-the-illusion-of-knowledge-stephen-hawking