11 listopada dzień niepodległości

 In Muzyka, Polityka, RAP

Listopada. Co to jest niepodległość ? Szybki cytat z Wiki. „Niepodległość. – Niezależność państwa od formalnego wpływu innych jednostek politycznych.”, często słyszę u polityków obecnej władzy z najwyższymi głowami sięgającymi do księżyca włącznie, czyli Prezydent i Prezes. Jest i Stańczyk pewnie się domyślacie kto to. O Stańczyku innym razem. Wszyscy podkreślają jacy to my jesteśmy niezależni, nawet z własnym państwem nie potrafi rządzący wygrać (trybunał konstytucyjny, amber gold). Przypominam, jesteśmy w Unii Europejskiej i jeżeli na jej obradach demokratycznie lub nie podejmie się jakieś decyzje, to musimy się podporządkować. Nie mówię że to złe gdyby nie UE u nas dalej była by komuna.

dopuki-tu-jestesmy-jestesmy-jedna-caloscia

dopuki-tu-jestesmy-jestesmy-jedna-caloscia

Ale fakt jest taki. Każą nam zakazać sprzedaży mentolowych papierosów w monopolach i musimy się podporządkować. Każą wędzonych nie sprzedawać ma tak być, nie mówię że to złe jestem za takim dbaniem o świadomość łasucha. Bo oni są często nieświadomi że truciznę jedzą, ofiary wielkich korporacji żywieniowych.

Nie jesteśmy Niepodlegli ale to już było, (M.R) patrzymy w przyszłość, nie skupiajmy się tylko na naszej wiosce, cała ziemia jest naszą i wszystkich oazą 😉
.

Jesteśmy niepodlegli jako Polska i możemy robić co chcemy. Nie ważne jest np. NATO polska jest szefem swoich sterów i to my rządzimy całą polską. Nikt nam nie będzie mówił jakie prawo jest dobre możemy powrócić nawet do komuny jak będziemy chcieli.
.

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

marihuana-pracathe-greatest-enemy-of-knowledge-is-not-ignorance-it-is-the-illusion-of-knowledge-stephen-hawking