Steve Jobs

 In Życie

steve-jobs-and-steve-wozniakSteve . „Za tych, co szaleni. Za odmieńców. Buntowników. Awanturników. Niedopasowanych. Za tych, co patrzą na świat inaczej. Oni nie lubią zasad. Nie szanują status quo. Można ich cytować, można się z nimi nie zgadzać; można ich wysławiać, można ich zniesławiać. Ale jednego nie można zrobić – nie można ich ignorować. Bo to oni zmieniają świat. Popychają ludzkość do przodu. I choć niektórzy mogą widzieć w nich szaleńców, my dostrzegamy w nich geniusz. Ponieważ to ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat… są tymi, którzy go zmieniają.

Steve Jobs ;

Nie robi się planów dalej niż na rok, a to źle. Trzeba się zmusić do planowania, jakby miało się przed sobą jeszcze wiele lat życia. „

Sukces – „Wystarczy ciężko pracować, być odpornym na stres i wierzyć, że jest się bogiem na ziemi.     ”

Steve Jobs

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mała
Gość
Mała

Generacja X Pokolenie X[1] (ang. Generation X) – pokolenie ludzi urodzonych w drugiej połowie XX w., którzy nie wiedzą, dokąd mają zmierzać, społeczeństwo zagubione w chaosie współczesności, wykreowanych przez modę wzorców, szukające odpowiedzi na trudne pytania i sensu własnej egzystencji. Symbol X oznaczać ma niewiadomą. W Polsce określenie to dotyczy ludzi urodzonych w latach ok. 1961–1983[2] (lub do 1985[3]), nazywanych tu także pokoleniem PRL[4][5]. Czasami zwane również pokoleniem Nic na serio[3]. W innych krajach przyjmuje się nieco inne daty, np. w USA do 1980[6]. Wyznacznikiem przynależności była tutaj abnegacja, nonszalancki styl i sposób życia, bezbarwność. Często są to ludzie odrzucający… Czytaj więcej »

Mała
Gość
Mała

Kosmos 🙂

Mała
Gość
Mała

Poniosło mnie wiem, ale ten temat odmienności jest dość bliski memu sercu …
Jest zagadka i odpowiedzią zarazem 😉

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Bawaria