01.01.2016

 In Książki, Muzyka, RAP

Real.

„Rób to, w co wierzysz”.

„Przez odrobinę stuffu tutaj żyje w strachu co drugi z nas
I nie w tym rzecz czy u chłopaków spłacić długi na czas
To przed czym strzec chce nas państwa aparat
Ponad to gówno się wznieść wciąż nam pozwala”

„Abyśmy mogli być wolni, jesteśmy niewolnikami prawa”

 

Myślałem nad tym by dodać jakieś postanowienia i w ten sposób się bardziej zmotywować do lepszych działań za rok. Myślałem nawet by pisać więcej wesołych rzeczy, pozytywnych i optymistycznych (powrót do korzeni:).

Mi się żyje spoko, staram się by z każdego dnia wyciągać jak najwięcej i się dobrze bawić zarazem, nawet jak jest to wieczór prawie tylko z audio książką, jednak jak być ciągle wesołym i świadomym co się dzieje np. za granicami polski, już nie mówiąc o całym wspólnym świecie, awantura na całego a za 100 lat świat może całkowicie się zmienić, w myśl podziałów które już dawno temu są realizowane (może trochę poleciałem:)

Jak by nie patrzeć na obraz całej ziemi nie jest ciekawie, jednak póki co nie ma światowych wojen i może ich unikniemy w przyszłości, choć pewne prowokacje np. Rosja v NATO są i może się skończyć różnie. Real.

Wiem że nie jest łatwo pogodzić różne kultury, zmusić lub przekonać by żyły razem w harmonii i miały te same prawa, najlepiej z taką samą religią która jest z prawem powiązana, tutaj też tak jak z wojnami widać poprawę, jednak patrząc w przyszłość w której np. nic się diametralnie nie zmieni i dalej sprawy będą szły swoim torem, niestety wydaje mi się że czekają nas lub następne pokolenia spore problemy.

Wiec chyba nie będzie postanowienia by bardziej optymistycznie, choć trochę tak jest że chyba lepiej ogólnie, patrząc wstecz na moje wpisy 🙂 sam nie wiem czego się spodziewać, ale można powiedzieć że na pewno będzie to coś co mnie osobiście poruszy tak czy inaczej 😉

 

Sokół – Rób to, w co wierzysz

Szczepan Twardoch w 20m2 Łukasza – internetowy talk-show, odcinek 73

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
myfragmentss
Gość
myfragmentss

Lepiej żeby było bardziej optymistycznie, a zwłaszcza prosto z serca. Lepiej się wtedy żyje, kiedyś ktoś powiedział, że optymiście żyją krócej, ale są szczęśliwi.
Postanowienia na Nowy Rok też świetna sprawa, musiałabym pomyśleć nad swoimi.

Pozdrawiam 🙂

Dawid
Gość
Dawid

No niestety. Swiat jest podzielony. Sa zle i dobrzy ludzie. To az dziwne, ze na przelomie 100 lat swiat zmienil.sie diametrialnie. Kiedys telewizor ? Mogles zapomniec. A dzisiaj to nie byle jaka plazma i jeszcze czy ma dostep do internetu. Klotnie sa zawsze o kase. Ludzie daza do idealu chcac byc bogatym jak nielicznym sie udaje. Polityk ma dobrobyt , zas zwykly czlowiek nie. Dlatego ludzie protestuja. Inny problem to podzial na wyznania. Zeby sie tu za duzo nie rozpisac powiem krotko. Swiat staje sie coraz to gorszy. Gdyby kazdy przestrzegal przykazan Bozych ludzie nie potrzebowali by sadow i policji… Czytaj więcej »

yellowish
Gość
yellowish

Patrząc na to, jaki świat był 1000, czy 2000 lat temu, to wolę jednak żyć teraz, choćby ze względu na istnienie zawodu dentysty. Wolę do dentysty, niż do kowala, czy szewca.
Niezależnie od tego, to myślę, że mamy większą swobodę poruszania się, demokrację i żaden król, czy inny władca nie może sobie decydować o naszym życiu. Przynajmniej w krajach zachodnich.
Nie uważam, żeby było idealnie, ale uważam, że gdy chodzi o normalne życie, to jest lepiej, niż kiedyś.
Pozdrawiam 🙂

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Polska PiSZiemia