Ein Großes Dankeschön Deutschland :)

 In Muzyka, Życie

Niemcy, super kraj, ludzie, prawo i kultura, nie będę pisał o rozmyślaniu dla czego tak jest bo to bardzo długi temat, po prostu tutaj w porównaniu z Polską żyje się ludziom spokojnie, niezależnie gdzie się pracuje pieniędzy jest wystarczająco na życie bez stresu a ludzie w większości przypadków mili.

Mija moja najdłuższa do tej pory przerwa w pisaniu Internetowego pamiętnika, od lutego jestem w Niemczech, moja strona jakiś czas się w ogóle nie wyświetlała,  z różnych powodów, powoli wracam do wcześniejszego życia z nowymi doświadczeniami, myślami i planami.

Wpis spontan, blog jeszcze nie działa w całości poprawnie, nie mam też dostępu do dobrego internetu, za tydzień wszystko zrobię jak należy i będzie można rozmawiać jak kiedyś, do zobaczenia słów na ekranie <^ ^,>

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Niemców, i kolegi dzięki któremu mam możliwość tu pracować 😉

ps. księżyc świeci i nadchodzi magiczny czas 😉

 

.

.

.

Recommended Posts
Showing 2 comments
 • yellowish

  Ano, ludziom żyje się spokojniej, niż w Polsce, z tym się zgodzę. Nie ma takiego wyścigu szczurów, choćby o nowszy i ładniejszy samochód, bo każdy może mieć samochód. A dużo ludzi w większych miastach nie ma, bo im się nie opłaca. Mogą coś na szybko wynająć.
  Wiadomo, zawiść o niektóre rzeczy jest jak wszędzie, ale z wypłaty można raczej przeżyć.
  Pozdrawiam 🙂

  • Deawu

   Może kiedyś się doczekamy u nas czegoś dobrego, zresztą gdzie jest u nas? Ty w Australii, Ja coraz częściej wyjeżdżam, chyba że zaczniemy patrzyć troszeczkę szerzej na całą Ziemie, jako na naszą wspólną planetę, dla większości punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia, może kiedyś jak bogowie upadną a plemiona się pogodzą 🙂 pozdrawiam

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

bayAmsterdam