December 2014

 In Muzyka, Nocne pisanie

December.

Kogut

Kogut

Zdjęcie po lewej stronie to spontaniczne ujęcie z wycieczki poza miasto. Spotkałem Rosjanina który mówi że zaczynają osiedlać ziemie blisko Zawiercia. By później ogłosić referendum o przyłączenie do Rosji. Spytałem tego osobnika czemu się nie kamuflują tylko z odznaką na czole chodzą? Powiedział że to taka prowokacja, świetnie znał polski, pachniało od niego alkoholem co może świadczyć o autentyczności gościa.

December w ramach nauki, Zawiercie z różnych powodów, wróciłem z wycieczki mile zaskoczony :).

The Wolf of Wall Street to pikuś w porównaniu z gościem na zdjęciu, jakość imprez oczywiście dostosowana do kieszeni ale gdyby ten osobnik, dysponował pieniędzmi jakie ma w filmie aktor Leonardo DiCaprio to niepewnością by go pobił bawiąc się tak by szybko umrzeć, wyższa szkoła jazdy.

;)

😉

Pozdrowienia dla rosyjskich Łyżwiarek które umilały pobyt daleko od domu 🙂

To taki wpis na pamiątkę 🙂 Najlepszą rzeczą która spotyka tą stronę to muzyka, przynajmniej tak mi się wydaje że to nie dodatek tylko rdzeń moich myśli, całego świata, wymiarów i kosmosu.

Są ludzie co nie trawią żadnego słowa wulgarnego nawet w wielkich dziełach, jak dla mnie bomba a Ty sprawdź i jak chcesz to oceń 😉 tymczasem ^^.

<^-^>

.

 

Recommended Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

Barack Obama & Jay Z & BeyoncePikej - Piotr Kukulski