Ukraina

 In Muzyka

Ukraina 2014.09.05 – Jedna z największych machin biznesu ruszyła pełną parą jak za czasów wojen światowych, mam na myśli przemysł zbrojeniowy który też wprowadził dużo udogodnień w codziennym życiu zwykłych cywilów, może Putinowi nie odbiło a to tylko taka zagrywka bossów by zwiększyć wydatki na zbrojenia ? może to lepsze niż wojny, ale jak się wszyscy dozbroją max to trzeba będzie to wystrzelać i mam nadzieję że tylko na poligonach. Nie podoba mi się to by zamiast dać pić i jeść dzieciom z Afryki to wydaje się dużo na zbędne rzeczy jeżeli byśmy wszyscy na wspólnej ziemi żyli w zgodzie, wiadomo nie każdy jest tolerancyjny i nie szanuje nawet tego że ktoś wierzy w innego boga, „najmądrzejszy nie przewidzi co zrobi głupi” takich nie brakuje więc może i się nie da w zgodzie jeszcze, kiedyś na pewno ale może to musi postępować tak powoli.

Ukraina

Ukraina

Może naprawdę Putin oszalał ze szczęścia… w takim przypadku trzeba się dozbroić by w razie ostateczności walczyć o wolność jak nasze rodziny parę pokoleń wcześniej … Dużo ludzi narzeka że nie powinniśmy się wtrącać bo traci na tym nasza gospodarka i miejsca pracy, rozumiem tą sytuację doskonale ale wolę stracić pieniądze i być po dobrej stronie, niż odwrotnie, rozumiem że każdy może myśleć inaczej (byle nie za bardzo), Ukraina zasługuje na to by być demokratycznym i niepodległym Państwem i tego jej życzę, zawsze przeciw komunie i dziadostwu !

15.09.2014 – Źli rządzący zostaną tak zapamiętani jak tyrani, mądrzy ludzie zostaną na zawsze w chwale i szacunku następnych pokoleń. Czas wszystkie decyzje zweryfikuje i pokarze wyraźnie kto był kim i co chciał osiągnąć.

.

.

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gnida
Gość
Gnida

Całkiem niezły kawałek.

yellowish
Gość
yellowish

Co do tego, co robi Putin, i dlaczego, to każdy ekspert w TV mówi co innego 😉 Co do: >Nie podoba mi się to by zamiast dać pić i jeść dzieciom z Afryki to wydaje się dużo na zbędne rzeczy Nie podoba mi się to by zamiast dać pić i jeść dzieciom z Afryki to wydaje się dużo na zbędne rzeczy Mnie się wydaje, że problem polega nie na tym, że „dzieci z Afryki” nie mają co jeść, bo to jest raczej skutkiem słabej gospodarki, i równoczesnej eksplozji populacji. Ludność Afryki podwoiła się w ciągu ostatnich 30 lat i jest… Czytaj więcej »

yellowish
Gość
yellowish

Mnie się wydaje, że to struktury społeczne, jak demokracja, trzymają jeszcze instynkty niektórych oszołomów w ryzach. Wiadomo, nie zawsze, ale gdy społeczeństwo wie lepiej, co jest ważne, to łatwiej im tego bronić, to znaczy, podejmować bardziej sensowne decyzje. Człowiek jest zwierzęciem, który kieruje się instynktami i tym, czego się nauczył. Putina też pewnie nauczono, że ma być taki, a nie inny. Często tacy ludzie mają paranoję, albo uważają się za kogoś, kto stoi ponad prawem „zwykłych” ludzi. Patrz Korea Północna, Berlusconi, Putin.Ludzie w Afryce też głodują po części dlatego, że ich własny rząd okrada, bo jest skorumpowany na maksa. Ja… Czytaj więcej »

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

smileTop - League of Legends - Gold