World 12.08.2014 – 27.08.2014

 In Muzyka, Życie
World

World

12.08.2014 – To jest szkic a nie gotowy wpis 🙂 z czasem jakiś tekst tu się pojawi ale póki co słucham sobie muzyki.

16.08 – słucham słucham i tyle, dodałem parę cytatów z piosenek by powoli zapełniać wpis 🙂 skoro nie mam ochoty nic pisać to chociaż tyle 🙂 z czasem pewnie wiatr przywieje temat wiec nie ma co się przejmować to dla mnie normalna przerwa 🙂 tymczasem <^ ^,> muza pod spodem jest pełna mistrzowskich tekstów, jak ktoś ma ochotę to lepiej posłuchać niż czytać to co ja teraz tutaj bazgrze 🙂

Zawiercie

Zawiercie

22.08 – < ^ ^,>

27.08 – Premier dziś namawiał do wyobrażenia sobie innej polski, chyba jakieś wybory się zbliżają bo obiecywać zaczynają, ja pamiętam „Gruszki na wierzbie” – „Pierwszy punkt programu PO obniżenie podatków” itp. itd. YT pełny jest tych dziadów co obiecują, okłamują, rujnują, można by tak długo … Premier Tusk chce teraz coś populistycznie dać za darmo biednym (bo ich więcej, bo już ich ograbił czytaj dług publiczny, emerytury, lasy itp.) kosztem bogatych, ale tylko teoretycznie bo on pierwsze Polakom zabrał dziesięć razy tyle, (Amber Gold itp.) a teraz da raz … paranoją jest to że tacy naczelni kłamcy dalej się między sobą wybierają, ja to nie wieże politykom którzy nie dotrzymują słowa i nie starają się przynajmniej być dla ludzi a nie dla siebie kosztem reszty. Nasłuchałem się polityki dziś w radio to wylałem co myślę 🙂 Ale była też fajna muzyka to wybaczam a tutaj klasyk 😉 tymczasem, (chyba za dużo tych itp.:))

.

Do zera licznik tyka wciąż,
Choć wcale go nie słychać.
Nie czekaj już i zacznij żyć,
Pierwszym dniem reszty życia!

 

Ogarnia trwoga w kościołach potomków pogan
Tylko się boją czy na prawdę wielbią Boga?
Dymi pożoga na tym budując fundament
Wiesz co jest grane?
Goń jutro by uciszyć lament

Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt
Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą
Chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo
Dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną

Mam kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt
Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie czają
Ci syci nie dojadają, głodni nie jedzą
Choć pokój wciąż ogłaszają, wojna za miedzą

Iskra się tli, mili
Marszczą się brwi debili
Czego byśmy nie mówili (iskra się..)
Sedno tkwi w jednej chwili (joł)

.

Recommended Posts
Showing 2 comments
 • M.
  Odpowiedz

  Przyznaję, że nawet nie śledzę sceny politycznej, bo taka szopka mnie nie bawi. Cisną sobie ile mogą, później koalicje jakieś, podsłuchy, nie to nie dla mnie. Zresztą wychodząc z założenia, że większość ludzi to idioci nie ma sensu żebym patrząc na polityków utwierdzała się w tym przekonaniu jeszcze bardziej.
  Podobno ostatnio szał i większość debat w TV jest o wystąpieniu nowej premier, a ja cieszę się, że żyje bez telewizji, bo chyba wyszłabym z siebie i stanęła obok.
  Pozdrawiam 🙂

  • Deawu

   Ja też nie oglądam telewizji od dawna, czasami zerknę jak ktoś ogląda i nie żałuję że wybrałem radio oraz Internet jako źródło wiedzy o świecie. Politycy są podobni do siebie, są zepsuci i reprezentują swoje interesy w pierwszej kolejności a my jesteśmy dla nich by na nich robić niestety, jednak nie uważam że i tak nic się nie zmieni i nie warto próbować, ludzie niestety są manipulowani i ogłupiani by łatwiej zostali wykorzystani, przez władzę, religię i innych przywódców. Czasami staję obok gdy widzę jak rządzący ograbiają ludzi np. Amber Gold… ale jak sobie popisze, pogadam z kimś to mi trochę przechodzi. Mimo tego wszystkiego złego myślę że będzie dobrze, pozdrawiam 🙂

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

ShadowPlayUkraina