ShadowPlay

 In Gry, Muzyka

ShadowPlay to niesamowita funkcja wbudowana w nowe układy graficzne GeForce GTX 600 i 700, Funkcja GeForce ShadowPlay pozwala nagrywać gry w dobrej jakości nie tracąc nic na wydajności, oprogramowanie samo optymalizuje ustawienia grafiki w poszczególnych grach (na razie wszystko na ultra detale), program jest darmowy co w porównaniu z płatną i gorszej jakości konkurencjom mam na myśli Fraps jest rozwiązaniem rewolucyjnym, można nagrywać rozgrywki, stremować w serwisie Twitch i nawet tego nie zauważymy grając.

ShadowPlay

ShadowPlay

Gdy testowałem tą opcję i oglądałem nagrane bitwy to zauważyłem że film się czasami przycina, jednak to jakieś błędy lub spadki wydajności ze strony nagrywania bo podczas grania nie zauważyłem żadnych problemów z grafiką która jest bliska ideału.

Fajny bajer ale ma też swoje wady, nie można nagrywać pulpitu tylko gry w trybie pełnoekranowym zgodne z oprogramowaniem, nie można nagrywać np. gry demo w moim przypadku to było StarCraft, legalna gra demo w której zablokowane jest dużo opcji po to by móc grę przetestować i sprawdzić czy nam się podoba przed zakupem.

Podsumowując ShadowPlay jest super, na pewno teraz każdy świadomy tego gracz, przed zakupem kompa będzie brał to pod uwagę 🙂

1 przykład League of Legends

2 Diablo 3 

 

Pogoda deszczowa, jak to mówią niektórzy „barowa” 🙂 ale też dobra do grania i wielu innych przyjemnych rzeczy <^ ^,>

19.09.2014 – Już jakiś czas po aktualizacjach oprogramowania zniknęły wszystkie lagi 🙂 program dalej jest w wersji beta ale super działa 🙂

Aktualizacja

Aktualizacja

beta ShadowPlay

beta ShadowPlay

Recommended Posts
Showing 2 comments
  • Anonimowy
    Odpowiedz

    Szczerze to pierwsze słyszę o takiej funkcji. Dobrze wiedzieć 😉 .

    • Deawu

      To dość nowa technologia NVIDIA 😉 ale myślę że z czasem to będzie standard w kartach graficznych.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

22 lipca 2014smile