Śmieszne wypadki

 In Muzyka, Nocne pisanie, Życie

Śmieszne wypadki – Ostatnio szukałem śmiesznych filmów by trochę sobie poprawić  humor, gdzie szperałem to oczywiście wiadomo na YouTube. Zauważyłem że najwięcej jest filmów związanych z wypadkami, i zdałem sobie sprawę że już takie coś mnie nie śmieszy, pamiętam taki program Śmiechu Warte w którym były śmieszne wypadki i wiele lat temu mnie to bawiło.

Śmieszne

Śmieszne

Teraz jakoś nie wybucham śmiechem gdy widzę jak człowiek się poślizgnie, upadnie czy ktoś jakiś chamski kawał zrobi koledze. Widocznie się zmieniłem i w ogóle mnie nie bawią śmieszne wypadki, może odbieram to w taki sposób że równie dobrze mogło to mnie spotkać i dla tego nie jest to zabawne. Pocieszyłem się kabaretami i polskimi komediami które uwielbiam 🙂

Zostawiłem hasło śmieszne filmy pod którym kryją się głównie „śmieszne wypadki”, znalazłem coś co mnie nastawia w pozytywny sposób ale nie jest bardzo śmieszne, choć wywołuje na twarzy uśmiech, co to takiego ?

^^

PEOPLE ARE AWESOME 

I w taki sposób zdałem sobie sprawę że teraz bardziej lubię udane próby różnych ewolucji na różnych sprzętach, zakończone sukcesem i radością 🙂 niż podobne próby zakończone upadkiem który jest czasami bardzo nieprzyjemny.

To taka alternatywa dla śmiechu warte i „śmiesznych filmów”, zamiast się śmiać z czyjegoś nieszczęścia to odczuwam przyjemność jak komuś coś wygodzi, a tutaj jest zbieranina idealnych akcji, ekscytujących, podniecających, pełnych adrenaliny i szczęścia z udanego skoku lub triku.

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ashera
Gość
Ashera

Mam to samo co ty. Wszystko wydaje się śmieszne, dopóki człowiek nie zrozumie, że komuś stała się krzywda. 🙂 Filmiki z cyklu PEOPLE ARE AWESOME uwielbiam.

Natali
Gość

Śmieszą mnie sytuacje z życia wzięte, a ponieważ jestem roztargniona i wiecznie w biegu takich mam na pęczki. Ostatnio jeździłam po Turku, która to miejscowość obfituje w jednokierunkowe trasy i parkingi strzeżony. Po kiulku już spotkaniach z „Parkingowymi”, dojechałam wydawałoby sie wtedy, nawet bezpiecznie, na nieduży parking, pomiędzy dwa auta. Próbując wysiąść i zbierając manele, oko moje zanotowało mężczyznę z cała pewnościa pełnoletniego, bo piędziesiątke to zdmuchnął na torcie, odzianego w niebieską koszulę i przyozdobionego szerokim uśmiechem. Podążał w moim kierunku. Otwieram więc okna w mojej „furze” i czekam: – Pan parkingowy, a po ile miejsce i za ile?- Pytam.… Czytaj więcej »

Midaslex
Gość
Midaslex

Mi najbardziej podobają się wypadki…..tzn kompilacje….ale oczywiście takie lekkie i czasem zabawne.

Śmieszne filmiki
Gość
Śmieszne filmiki

Masz racje Deawu.
Jak te filmiki nie beda mialy ofiar smiertelnych to mozna obejrzec i sie smiac, ale gdy ginie osoba, lub sa ciezko ranni, warto taki smiech odpuscic

Śmieszne filmiki
Gość
Śmieszne filmiki

Tez ogladalem „Śmiechu Warte”, ale teraz nie ma, a szkoda, bo naprawdę warte było śmiechu:)
Masz racje, to już zależy od woli człowieka.

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Radio