Wolne Konopie

 In Muzyka, Życie

Wolne Konopie organizują już dziesiąty jubileuszowy marsz dla poparcia marihuany, już nie raz pisałem o tym problemie, niektóre głowy w Polsce mają jakąś mocną zaporę na wiedzę i nie przekonuje ich że to jest najmniej szkodliwa używka, mniej szkodliwa od kawy, papierosów czy alkoholu, czy nie jest to dziwne że marihuana która nikogo nie zabiła jest nielegalna a np. papierosy które zabijają setki tysięcy co rok są legalne.

Dobre pytania i wymijająca odpowiedź premiera na temat legalizacji, społeczeństwo jest okłamywane przez rządzących że to coś złego, największe partie wolą by ludzie chlali wódkę i niszczyli sobie głowy oraz organizm niż palili marihuana i myśleli. Czym rządzący którzy są przeciw legalizacji się kierują ? naszym zdrowiem ? nie, bo marihuana jest najmniej szkodliwa, tym że przejdziemy później na coś mocnego ? nie bo uzależnia tylko psychicznie a niefizycznie jak np. alkohol. Wiec czym się kierują ? na pewno swoim interesem a nie dobrem dla ludzi. Bez wątpienia w końcu fakty i prawda obalą zabobony i kłamstwo którym jest wmawianie ludziom że marihuana to coś złego.

Wolne Konopie od dawna walczą z absurdami polskiego prawa, jako Polska doszliśmy już do tego że jest w rządzie partia (Ruch Palikota) która popiera wolne konopie składa projekty ustaw i dotrzymuje przedwyborczych obietnic, myślę że powoli otwierają się głowy na prawdę i już niedługo czeka nas złagodzenie prawa i np. chłopak który zapali okazjonalnie skręta nie zostanie zamknięty do więzienia.

Kluczem do harmonii na świecie jest TOLERANCJA, palicie papierosy, pijecie alkohol, ale ktoś w wolnym kraju nie może sobie zapalić skręta, bo to szkodliwe ? 🙂 nie da się już dłużej nabierać ludzi na te kłamstwa.

Już wiele pisałem na ten temat tym razem zapraszam na marsz, Warszawa 25 maja godzina 15:00 pod PKiN zmieńmy razem polskie prawo na lepsze, sadzić, palić, zalegalizować 🙂

 

 

 

 

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lolek
Gość
Lolek

Super muza, ciekawe co by powiedzieli palacze tytoniu czy pijący alkohol gdy rząd by zmienił nastawienia i oświeciła go prawda, powiedział by koniec, rzeczywiście marihuana jest milion razy mniej szkodliwa i chcemy dbać o zdrowie społeczeństwa, dość zniszczonych rodzin przez alkoholizm i patologie, dość setek tysięcy ludzi chorujących na raka przez palenie papierosów, wprowadzamy prohibicję a zioło legalizujemy. Chyba oczywiste jest że młode pokolenie jest za i kiedyś dojdzie do władzy, na pewno przeciwnicy nie chcieli by się postawić w takiej sytuacji, ale teraz brak im tolerancji … nie palą zioła ok, ale nich mi nie zabraniają ! palę i… Czytaj więcej »

Proxima
Gość
Proxima

zabiłabym, gdyby ograniczyli dostęp do kawy – cóż uzalezniona od niej jestem 🙂

nasiona feminizowane
Gość
nasiona feminizowane

Nadzwyczaj przydatny wpis, zalecam ludziom

Here is my blog post 🙂

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

TajemnicaPisanie prac