Starożytni kosmici

 In Nocne pisanie, Życie

Kosmici, jak dla mnie nauka, historia podana w ciekawy sposób, trochę jednostronna opinia z perspektywy więżących w kosmitów twórców. Bardzo ciekawe budowle przeszłości które nie pasują do obecnej historii, zostały wykonane tak jak by dopiero naszą technologią. Wiadomo że byli na ziemi w odległej przeszłości ludzie, którzy mieli możliwość których jeszcze nie rozumiemy.

Kosmici

Kosmici

Zdjęcie

Zdjęcie

To pewnie do między innymi tego przypadku odnosi się teoria, nie ma co mówić prawdy jak było i jak niewiele wiemy,  bo cała religia i historia by się zmieniły od razu, i to by wyrządziło więcej szkody niż pożytku.

Fajny film i wycieczka w ciekawe miejsca dające dreszcz emocji, emocji prawdziwych i prawdopodobnych prawie jak odkrywania świata na nowo 🙂

Był tu film ale okazało się że konto YouTube zostało zablokowane z powodu naruszeń o łamaniu praw autorskich, mam na myśli serie Starożytni Kosmici jest tego pełno na YouTube można łatwo znaleźć.

22.02.2018 – Wracam do wpisu po latach, staram się odkurzać i wspominam moje stare myśli zawarte w słowach. Jeżeli chodzi o kosmitów to myślę że to bardziej prawdopodobne niż każda religia która była jest i będzie. Nie żyjemy na naszej kochanej planecie w zgodzie i szczerości, trudno o zgodę nawet w sprawie religii. Jest wiele wierzeń i każde uważają że są jedyne i prawdziwe. Media i wpływowi ludzie okłamują masy by je wykorzystywać. Może kiedyś będziemy jedną wspólną rodziną.

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
yellowish
Gość
yellowish

„Wiadomo że byli na ziemi w odległej przeszłości ludzie, którzy mieli możliwość których jeszcze nie rozumiemy.” Wiadomo? Myślę, że nie wiadomo. Dużo jest teorii konspiracji. Jedna z nich dotyczy pewnie ustawienia z szarymi literami na szarym tle w komentarzach, a może to tylko mój komputer tak ma…

yellowish
Gość
yellowish

Szczerze mówiąc, to też wołał bym, żeby byli kosmici, bo było by ciekawiej. Podajesz przykłady z biblii, w w którą albo się wierzy, albo nie. Bo religii jest dziesiątki i każda ma coś, tyle, że w miarę innego. Jak budowano piramidy, to nie żadna tajemnica, pochodzą nawet rysunki z tamtych czasów, pokazujące ich budowę. Niektóre elementy z Biblii mają pewnie podłoże historyczne. Inne, jak na przykład wytrzymanie 40 dni bez jedzenia, nie są jakimś cudem. Jedna moja dobra znajoma robi sobie głodówkę, w miarę regularnie, chyba ze 24 dni bez jedzenia. 40 dni też nie jest wyjątkiem, choć na czym… Czytaj więcej »

yellowish
Gość
yellowish

Fakt, chrześcijan jest najwięcej, według statystyki (2,1 Milliarden) Islam (1,3 miliarda) Hinduizm (900 milionów) Chińskie religie (394 milionów) Buddhismus (376 milionów) Tyle, że jeśli się nie wierzy w „Biblię”, to dlaczego ma się wierzyć w 40 dni na pustyni? Jeśli traktować to jako opowieści, które coś tam prawdy zawierają, to może nie były to 40 dni, ale tydzień, i może mieli coś do picia. Istnieje wiele badań archeologicznych, które pokazują, że nie wszystko co się działo w Biblii mogło się chronologicznie wydarzyć. Wiadomo, nauka jest czasami nudna i wymaga energii, żeby ją zrozumieć. Wiara, albo się wierzy, albo nie, i… Czytaj więcej »

Proxima
Gość
Proxima

Byłam w Cusco, widziałam Machu Picchu i stojąc obok tych wielkich kilkudzisięciotonowych bloków tak spasowanych, że igła nie wejdzie, wytrzymujących trzęsienia ziemi, trudno nie uwierzyć w kosmitów.

yellowish
Gość
yellowish

W Niemczech i Anglii istnieją organizacje „sceptyków”, pewnie znasz też Randi, który sam jest iluzjonistą i próbuje pokazać, że wiele nadprzyrodzonych umiejętności ludzi, to po prostu sztuczki, jak to z Uri Geller, który podobno umiał giąć łyżeczki 😉 i inne 😉 Niektórzy z tych „artystów” podają go oczywiście do sądu, bo jednak trochę kasy się za tym kryje. Na ogłupianiu ludzi można czasami nieźle zarobić. http://www.youtube.com/watch?v=M9w7jHYriFo Myślę, że jest różnica między „odkryciami” historycznymi a pomysłami pisarzy science-fiction. Ci ostatni wymyślają coś, co może być, z techniki (dlatego SCIENCE-fiction) i część z tych rzeczy jest realizowana. Już Leonardo Da Vinci robił… Czytaj więcej »

Proxima
Gość
Proxima

Jak dla mnie to te bloki były wycięte z laserową precyzją, moim zdaniem nawet teraz nie możnaby tak wybudować. te mury przetrwały niejedno trzęsienie ziemi podczas gdy budynki budowane przez europejczyków już nie jeden raz były zburzone.
Ale Machu Picchu robi wrażenie….
Jak chcesz zobaczyć kilka moich fotek to polecam: ,,,

Proxima
Gość
Proxima

poczytaj sobie książki Zecharia Sitchina, jak nie znajdziesz to daj znać prześlę Ci mailem
polecam też Epos o Gilgameszu – mucha nie siada
a z trudniejszych lektur przynajmniej dla mnie to Mahabharata, można się pogubić w tych abstarkcyjnych dla mnie imionach…. ale bardzo dużo tłumaczy, od zapłodnienia in vitro po broń nuklearną 🙂

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search