Czas

 In Muzyka, Nocne pisanie

Czas szybko płynie na nas nie czeka, cieszmy się dzisiejszym dniem który właśnie ucieka. Za oknem noc ciemno i zimno,  w pokoju spokój gdy chce to widno. W Polsce niby ciężko bo lepiej mają kraje rozwinięte, za to w Afryce dzieci z głodu padnięte. Czemu zapomnieliśmy czy na prawdę były wimany, czy to fantazja czy naprawdę latały.

Czas

Czas

Czy światowy rząd z kilkudziesięciu ludzi istnieje, czy to że to piszę to przeznaczenie, cieszmy się życiem puki istnieje. Czy wimany powinienem napisać z dużej litery, czy David Rockefeller trzyma za ziemi stery. Historia nie zawsze jest taka jak w książkach, za prawdą człowiek będzie wiecznie podążać. Można myśleć o wszystkim, ale w pierwszej kolejności trzeba o tym co jest w nas, czy na załamanie czasoprzestrzeni przyjdzie kiedyś czas.

Cieszmy się życiem puki jesteśmy, bądźmy dobrzy dla innych a ten świat będzie lepszy. Wszystko przeminie i my też odejdziemy, taki nasz los i taki też ziemi.

22.02.2018 – Parę razy zmieniałem serwer szablony i wtyczki. Niektóre rzeczy źle się wyświetlają więc wracam po latach i przypominam sobie ten mój wpis. Jeszcze tak nie miałem jak teraz, jestem pod wrażeniem tego co napisałem. Nawet mi się podoba, może znowu tu wrócę za 5 lat. Może mnie już nie będzie, lub nigdy tego już nie przeczytam.

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
yellowish
Gość
yellowish

Nie wiem, czy wimany z małej, czy dużej, ale póki, to chyba przez o z kreską 😉 Plugin do ortografii nie zna „wimanów”. A kto rządzi „światem”, raczej nie garstka ludzi. Masz wrażenie, że rządzą Tobą? Szare litery, na szarym tle… Piję mniej kawy, ale mimo tego trudno mi się czyta co piszę 😉 Pozdrowienia z tej samej czasoprzestrzeni 🙂

Vehuan
Gość
Vehuan

To prawda, niech każdy czyni świat pięknym wokół siebie. A to już bardzo dużo!!!!

Vehuan

Poszukaj.bloog.pl

Flawia1209
Gość
Flawia1209

Zgadzam się:) Cieszmy się życiem, bo nawet nie będziemy wiedzieć kiedy się zestarzejemy. pozdrawiam

Asheraa
Gość
Asheraa

Święta prawda. Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać jak najlepiej.

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

O masz… tylko mnie zabrakło i już nie patrzysz, jak piszesz. 🙂 Ale widzę, ktoś już poprawił Cię za mnie. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Powiedzmy… niech Ci będzie. Będę wymyślać kary, zobaczysz, hihi…

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search