Statystyki

 In Muzyka, Nocne pisanie, Statystyki

Statystyki, wyprzedzam pytanie które mógłby mi ktoś zadać, już niedługo będę miał 100.000 odsłon bloga. To oczywiście nie znaczy że tylu ludzi weszło na przynajmniej chwilę, cyfra się zmienia po każdym odświeżeniu strony, teoretycznie można by siedzieć i naciskać F5 a liczba by się systematycznie zwiększała.

„Do momentu wprowadzenia sposobów ustalania liczby unikalnych użytkowników liczyło się pojedyncze wizyty lub odsłony stron WWW. Liczba pojedynczych odsłon stron nie jest jednak dobrą miarą ich popularności, gdyż jedna osoba może ich wykonywać setki nawet jednego dnia.” Źródło Wiki.

Statystyki

Statystyki

Ja używam starego sposobu liczenia poprzez odsłony, robię tak bo mnie cieszy jak szybko rośnie 🙂 Czasami dodawałem dane statystyk unikalnych wizyt „Unikalny użytkownik – termin określający liczbę pojedynczych numerów komputerów IP, albo też najczęściej liczbę pojedynczych programów cookie identyfikujących użytkownika korzystającego z danego serwisu internetowego.” Źródło Wiki.

Pewnie znowu kiedyś dodam unikalne statystyki odwiedzin ale na razie, tym co jeszcze nie wiedzą – liczba odwiedzin na moim liczniku, jest liczbą pojedynczych odsłon, które każdy może zwiększyć w bardzo prosty sposób.

 

Marek Grechuta – Dni których nie znamy

Recommended Posts
Showing 2 comments
  • My blog 44

    very good put up, i certainly love this web site, keep on it

    • Deawu

      thanks

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search