YouTube

 In Muzyka, Nocne pisanie, Życie

YouTube.

Przyzwyczaiłem się już że dodaję do wpisu jakiś film z YouTube. Jedno z moich ulubionych zajęć, oglądać coś na temat chodzący mi w danej chwili po głowie. Zawsze znajdzie się coś ciekawego i wartego uwagi. Jest też oczywiście dużo kopi, kopi oraz bzdur różnego rodzaju.

Zastanawiałem się dziś nad tym czy zrobić przed wejściem na stronę, komunikat (+18) o obowiązkowej pełnoletności by wtedy dopiero móc oglądać mój blog :).

YouTube

YouTube

Doszedłem do wniosku że na razie tego nie zrobię, i tak jak ktoś chce coś zobaczyć, ma np. 12 lat to zaakceptuje i wejdzie nie ma problemu. Myślę też że na stronie nie ma jakiś strasznych opowieści, może razić trochę moje tolerancyjne nastawienie do świata ale tak myślę i nikomu nie wmawiam nic na siłę 😉

Jeżeli znajdą się głosy ludzi lub jakiś instytucji rządzących które przekonają mnie że tak powinienem zdobić to tak oczywiście zrobię, na razie jestem niezdecydowany i zostaje wszystko tak jak było.

Powoli do nas, zbliżają się upały 🙂 fotka na ochłodzenie gorących pięknych dni 🙂

Recommended Posts
Showing 6 comments
 • bellatrix2009
  Odpowiedz

  Nie mogę się napatrzeć na tego chlopaka!!! 🙂 ŚWIETNY JEST!

  • Deawu

   Też to wiele razy oglądałem 🙂 chłopak ma umiejętności mistrzowskie

 • bellatrix2009
  Odpowiedz

  On już jest mistrzem! 🙂

  • Deawu

   Mały mistrz 🙂 mógł by prowadzić naukę jeżdżenia na rolkach, śmiesznie by to wyglądało taki dzieciak by nas uczył 🙂

 • Trinh
  Odpowiedz

  you’re really a good webmaster. The site loading speed is amazing. It seems that you’re doing any unique trick. In addition, The contents are masterpiece. you have done a magnificent job on this topic!

  • Deawu

   hehe, thank you

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search