Leniwy dzień

 In Muzyka, Nocne pisanie, Statystyki, Życie

Leniwy dzień.

„Czuję się lepiej jak świeci słońce”. Pewnie większość nas ludzi tak ma, do tego leniwy dzień i czego chcieć więcej. Dziś dzień wolny spędzony głównie przed komputerem, ale spoko jutro dam mu spokój musiałem nadrobić zaległości.

 

LottoZaczęło się, już czekamy w napięciu marząc sobie co zrobimy gdy wygramy 30 milionów :). Mowa jest oczywiście o Lotto. Ja jestem sceptycznie nastawiony do takich bujnych marzeń o milionach za darmo, ale raz na rok też się skuszę kupując los. Szansa jest bardzo mała ale już trochę set osób wygrało,  więc czemu nie spróbować, podpowiem Wam czy warto grać ? jeżeli raz na rok to tak, to wielka maszynka do robienia kasy jednak czasami robią cud i zmieniają życie ludzi w niebo na ziemi 🙂

<^-^,>

 

 

Statystyki Dawno nie dodawałem statystyk 🙂 uśmiecham się bo moja ulubiona czytelniczka Ela, uwielbia  je i mówi bym już ich nie dodawał 🙂 może ktoś będzie ciekaw jak to się zmienia więc szybko jedna fotka, ja lubię zobaczyć starsze zdjęcia z pozycji w Google by rozumieć jak to działa. Ciekawi mnie pozycjonowanie stron i zawsze z zainteresowaniem obserwuję statystyki odwiedzin.

 

 

 

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Za tą ,,ulubioną” czytelniczkę daruję Ci te statystyki dzisiaj. ;))) Nie mam pojęcia, co Ty w widzisz w pozycjonowaniu stron. No, ale daruję, to znaczy daruję i już. 🙂 LOTTO jest, jak słyszałam, nielegalne. Ciekawe komu przeszkadza, że ktoś sobie wygra… na całym świecie ludzie grają w takie gry i jakoś nikt nikogo nie karze i nikt nie oddaje wygranych, jak się u nas sugeruje. Ciekawe co z tego wyniknie dalej. Tymczasem wygraj sobie, zanim się ta nagonka rozkręci i faktycznie coś glupiego jeszcze wymyślą. A ja też uwielbiam słoneczko. Nie powinnam, bo mi na nim za dlugo siedzieć nie… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

I tak nie mam na to czasu, choćbym chciała zapomnieć o tych zgubnych wpływach… 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

W ogóle mnie to nie rusza. 🙂 Mąż czasem gra, pisałam Ci już kiedyś chyba. 🙂 I bywa milionerem do czasu ogloszenia wyników. To też pisałam. 🙂

低价皮草
Gość
低价皮草

不错的文章

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Pogoda