Czas płynie

 In Życie

Czas.

Już nie raz wspominałem że lato to moja ulubiona pora roku. Ciepłe promienie słoneczne, długie dni, opalenizna, miłe chwile nad woda i ognisko. Jestem już dorosły i relaks już nie na co dzień a od święta. Wspominam wakacje i młodzieńcze całodniowe robienie na co się ma ochotę, beztroskie chwile i życie w dużej nieświadomości świata i zachowań ludzi.

Chyba każdy chciałby się cofnąć do młodości i poukładać inaczej niektóre sprawy. Ale gdyby cofnąć się i nie mieć tej mądrości która jest dziś to już inna sprawa. Czas uczy nas, sprawia że „Zakazany owoc” nie krąży już nad głową i teraz jest w zasięgu ręki. Trochę o wszystkim i o niczym dziś piszę, trochę na co dzień chodzę zamyślony, wspomnienia sprawiają że uśmiech się pojawia 🙂 teraz spełniane są marzenia, jest dążenie do celu i rok za rokiem coraz lepiej i oby tak dalej ;).

19.03.2018 – Joł.

 Dyrektor przyjmuje do pracy nową sekretarkę:
– I twierdzi pani, że nie odstraszyła pani informacja w ogłoszeniu, że mam długi?
– Prawdę mówiąc – odpowiada lekko się rumieniąc – właściwie mnie to zachęciło.

Szef kazał jechać pracownikowi na stację. Szef dzwoni do pracownika i pyta
– Jak tam ?
– Psa przejechałem
– To go zakop
– Ok zakopany
-To po co dzwonisz ?
– A co z radiowozem ?

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Na szczęście mamy prawo wyboru i nie musimy rzucać się na te zakazane owoce, na samozatracenie. Można wszystko, ale z rozsądkiem, by nikomu i sobie też, nie przynieść szkody. Wspominasz…, to dobrze. Bo po to są piękne wspomnienia i po to pamięć mamy, by o nich pamiętać i wyciągać z pamięci, kiedy chcemy. Ważne, by nie rozpamiętywać tych zdarzeń, o których chcemy zapomnieć, a których nie da się już cofnąć. Gdyby można było wrócić czas…? A po co zawracać sobie tym głowę, kiedy nie można? Ważne, że masz uśmiech na twarzy, że spełniasz marzenia, że masz cel, do którego warto… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To naturalne, kiedy czlowieka nachodzą takie myśli, bo przecież nie darmo nazywa się ,,homo sapiens”. Ma rozum, który wciąż pracuje. Ale czasem było lepiej, kiedy decyzje podejmowano za nas, prawda? 🙂 Mama, tato, czy nauczyciel… Lżej, bo można było szybko znaleźć winnego, jeśli się coś nie udało. Teraz to wykluczone. Sami odpowiadamy za to, co robimy. I tem zakazany owoc już dziś zupelnie jest inny, ma inny wymiar i inne znaczenie… Nie wracaj do złych wspomnień, masz rację, że tak nie robisz. 🙂 To z pożytkiem dla Ciebie. 🙂
Jak przyjaciel… Bo ja nim jestem, Dawid. 🙂 Anioły zobowiązują. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To normalne. Myślisz, że mnie nie dopadają dołki? Zdarzają się tak samo, jak Tobie i innym. Ale człowiek upada, podnosi się i znowu wszystko wraca do normy. Skąd inaczej wiedziałby, jak to jest być optymistą? ;)))

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

I jeszcze umieć zarażać nim innych, co się samo robi często. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Można i na prawo i na lewo. To jeszcze nikomu szkody nie przyniosło. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To się nie śmiej całą buzią od razu. Półgębkiem… ;)))

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Żartowałam z tym półgębkiem… 🙂 Śmiech, to samo zdrowie i najlepszy masaż dla mięśni twarzy. Śmiej się, ile możesz i jesli tylko masz okazję. Tak powinno być. 🙂 Lubię szczery śmiech ,,na całe gardło”. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

W urzedach też się można śmiać i gwarantuję Ci, że humorem wiele można załatwić. A spróbuj pójść tam poważny i nastawiony roszczeniowo… ;)))

Emeline
Gość
Emeline

It’s raelly great that people are sharing this information.

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search