Kosmici

 In Muzyka, Nocne pisanie, Teorie spiskowe, Życie

Starożytni Kosmici, wolne chwile w ostatnich dniach poświęciłem na oglądaniu ciekawych filmów z tej serii, dawno temu gdy pomyślałbym o UFO oznaczało by to dla mnie że zwariowałem. Wraz z uczeniem się i faktami które miały miejsce wiele lat temu na ziemi mam wątpliwości co do tego że ich tu nie było, wielu z Was powie wariat ale podam parę przykładów których nie da się wyjaśnić w logiczny sposób i one są powodem ciekawości wielu ludzi nauki.

1947 rok w Roswell miejscowy farmer zgłasza że rozbił się u niego statek kosmiczny, parę tygodni później armia podaje wiadomość o istnieniu obcego statku którym przybyli Kosmici ale parę godzin później informacja zostaje zmieniona na taką że to był balon pogodowy. Być może to zamierzone sprzeczne informacje ale to dość interesujące. Wszechświat jest ogromny a ziemia istnieje od około 4,5 miliarda lat, w porównaniu z tym czasem nasza cywilizacja trwa tyle co chwila która właśnie minęła, myśl że przez ten cały czas byliśmy sami jest trochę absurdalna. My ludzie potrafimy polecieć na inna planeta czyli księżyc, czemu ktoś nie mógł by do nas przylecieć ?  W drodze mlecznej jest ponad sto miliardów gwiazd, wszechświat zawiera ponad sto miliardów podobnych galaktyk, gdyby każda gwiazda miała planetę z inteligentnym życiem oznaczało by to że istnieją obce cywilizacje.

 

KosmiciOgraniczę się do ogółów bo gdybym miał opisać wszystko co budzi wątpliwości naukowców musiałbym pisać tydzień, Mali w północno zachodniej Afryce żyje tam lud Dogonów którzy wieżą od wielu setek lat w boga Ammę, pewien element ich religii jest niezwykły uważają że bóg Amma przybył z pewnej gwiazdy towarzyszącej Syriuszowi (w tym samym regionie nieba miał narodzić się Egipski Ozyrys na którego wskazują tunele w piramidzie Cheopsa). Astronomowie nadali gwieździe nazwę Syriusz B a Dogonowie Po Tolo ale zaskakujące jest to że gwiazdy nie widać z ziemi gołym okiem ani nawet domowym teleskopem, pierwsze zdjęcia tej gwiazdy zrobiono w 1977 roku przez teleskop Hubble’a więc skąd ten lud wiedział o tej gwieździe setki lat temu przekazując wiedzę swoim szamanom z pokolenia na pokolenie? Pomiary wykonane przez kosmiczny teleskop Hubble’a 2003 potwierdziły że taka gwiazda istnieje ale Dogonowie wiedzieli o tym dużo wcześniej niż współcześni uczeni.

 

Chyba wszystkie religie świata od początków człowieka mówią o przybyciu boga lub bogów z nieba a może to byli kosmici mówiący nam jak żyć, dysponujący o wiele bardziej zaawansowaną techniką, inteligencją i to nas zmyliło że to byli bogowie.

 

Irak kolebka cywilizacji, około 2500 lat przed naszą erą zamieszkiwali te tereny Sumerowie oni jako pierwsi budowali miasta z siatką ulic jakie znamy z współczesnych miast, znali bruk i system ściekowy oraz rozwinęli rolnictwo. Sumerowie jako pierwsi wynaleźli pismo ryli klinowe znaki na glinianych tabliczkach, w XIX wieku w ruinach Niniwy archeologowie znaleźli 22 tysiące takich tabliczek gdy rozszyfrowali pismo odkryli że są tam historie podobne do tych z chrześcijańskiej biblii.

Zdaniem Sumerów w odległej przeszłości naszą planetę odwiedzali kosmici zwani Anunaki którzy przybyli po złoto którego potrzebowali do życia, to wspaniały metal który nie ulega zniszczeniu całe starożytne złoto istnieje do dziś. Sumerowie znali opowieść o Anunaki kopiących na ziemi złoto ale po pewnym czasie z powodu ciężkiej pracy w kopalniach postanowili stworzyć ludzi by ich zastąpili, tutaj są podobieństwa z biblią Anunaki połączyli geny Homo Erectus i swoje tworząc Adamu jako pierwszego człowieka a było to około 450.000 lat temu w biblii to Adam był pierwszym człowiekiem i został stworzony przez boga.

Tysiące kilometrów dalej na południu Afryki niedawno temu odkryto dawne kopalne złota datowane na 150.000 lat temu, w legendach plemion zamieszkujących Afrykę od wieków krążą opowieści o kosmitach przybywających z gwiazd którzy odwiedzali ziemie ze względu na złoto.

Peru od dawna znane jest z obecności na swoich terenach dużej ilości złota, Inkowie lubili żółtą biżuterię w Peru znajdują się też słynne rysunki z Nazca, pochodzenie rysunków jest nieznane ale na tym terenie prowadzono wielkie prace kopalniane i ścięto całe szczyty górskie co wymagało zaawansowanych maszyn które są w posiadaniu ludzi dopiero teraz.

Biblia zanim przybrała obecną postać zawierała dużo więcej tekstów i ksiąg, na Soborze Nicejskim wiele z nich usunięto bo zawierały niebezpieczne informację, w rozdziale szóstym księgi rodzaju mowa jest o synach bożych biorących córy człowiecze za żony. Narodzenie Jezusa świadczy wprost o ingerencji z poza ziemi, uznawanie go za syna bożego oznacza że On nie jest z tej ziemi. Jezus był bardzo uduchowionym człowiekiem, bardzo inteligentnym znającym prawdy które my dopiero teraz poznajemy, mógł być pozaziemską istotą przybyłą by nas nauczać. Najpopularniejsza modlitwa mówi „Ojcze nasz któryś jest w niebie…” niebo to przecież kosmos.

Pominę kryształowe czaszki z kwarcu które niektórzy uważają za artefakty obcych oraz dziwne kręgi w zbożu bo tutaj są różne opinie naukowców i nie ma pewności że zostały zrobione przez obce cywilizacje.

Jedne z największych dowodów które świadczą o istotach poza ziemskich przekazujących ludziom swoją wiedzę i technologie są piramidy oraz inne budowle stojące w Gizie, nie trzeba być inżynierem by stwierdzić że coś jest nie tak. Piramidy budowano z bloków 2-3 tonowych a świątynie z bloków mających nawet 200 ton, do dziś jest zagadką jak Egipcjanie przenosili tak ciężkie i wielkie głazy.

Trzy największe głazy wycięte przez ludzi znajdują się w świątyni Jowisza w Libanie każdy o wadze blisko 1000 ton! podniesienie takiego bloku i postawienie go w wybranym miejscu jest teraz wielkim wyzwaniem a dawno temu powinno to być niemożliwe, czy ludzie kiedyś znali wiedzę którą później zapomnieli, legendy głoszą że te ciężkie głazy pozbawiano ciężaru jakąś zaawansowaną technologią a później przywracano właściwy ciężar, piramida Cheopsa zbudowana jest z 2,3 miliona skalnych bloków a jej całkowita masa to 6 milionów ton co czyni ją najcięższą budowlą postawioną przez człowieka a było to 2560 r.p.n.e.

 

Inny dowód lub zagadka na którą nie znamy odpowiedzi to jak obrabiano tak precyzyjnie twardy granit, ludzie którzy obecnie zajmują się obróbką i rzeźbą w pewnych sytuacjach nie są wstanie powtórzyć prac dawnych mistrzów więc jak to możliwe że robili to ludzie tysiące lat temu. Puma Punku w Boliwii ludzie żyjący 200 lat p.n.e nie znali pisma ani koła mimo to potrafili stworzyć jedną z najbardziej niezwykłych konstrukcji świata. Wielki kompleks świątynny z niebywała precyzją został zrobiony parę tysięcy lat temu, eksperci robiący podobne rzeczy obecnie użyli by do tego komputerów oraz nakładek z diamentów i nie są pewni czy udało by się takie coś powtórzyć. Czy kiedyś odwiedzili nas kosmici i dali ludziom technologię która na przestrzeni tysięcy lat gdzieś zaginęła lub jest trzymana w tajemnicy?

 

Kilka set kilometrów na północ od Puma Punku wysoko w Andach leży Maczu Pikczu zbudowane przez Inków w podobny sposób, kamienne miasto zrobiono w XV wieku a po stu latach zostało tajemniczo porzucone. Co się stało że wszystkie tak bardzo zaawansowane cywilizacje wyginęły a rzeczy które robili są do dziś zagadką, tego nie wiemy ale może kiedyś poznamy prawdę czy byli na ziemi Kosmici a może dalej są 🙂

 

 donGURALesko – Zanim Powstał Totem z albumu „Totem Leśnych Ludzi” (2010, Szpadyzor Records)

Music video by Nas & Damian „Jr. Gong” Marley performing Patience.

Recent Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Można tu dodać jeszcze jezioro Titicaca, Iluminatów i wiele, wiele innych rzeczy, na które nie znamy dziś odpowiedzi. Ale to, że nie znamy wytłumaczenia tych zjawisk, nie dowodzi tego, że ich nie ma. Raczej nawet najlogiczniejszym tłumaczeniem byłoby uznanie istnień wysoko cywilizowanych poza naszą galaktyką. Osobiście wierzę w to, że coś w tym jest, chociaż sama oczywiście, jak wielu innych – nie wiem do końca co. Myślę, Dawid, że wiele rzeczy ukrywają np. masoni, którzy do dziś są wszędzie i to tam, gdzie zapadają najważniejsze decyzje o tym, co wiemy, a czego wciąż nie, czyli rządzą, których tajemniczy znak w… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Obyśmy tylko nie przestraszyli się tej nagości w znaczeniu nagiej prawdy, rzecz jasna… różnie słyszałam… 🙂 Może to Jaszczury jakieś? Fakt, że im wiemy więcej… tym mniej wiemy… Nie wszystko się da wytłumaczyć logiką, albo też mówiąc inaczej… ,,szkiełkiem i okiem”, jak mówił poeta. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Nie rozumiem… dlaczego miałabym się bać… Jeśli nawet istnieją jakieś inne cywilizacje poza Ziemią, to nie muszą być przecież wrogo do nas nastawione. Jeśliby tak było… nie uważasz, że już dawno daliby nam ,,po kościach”? A jednak nie… To raczej oni mają się czego bać, zważywszy to, jacy bywają ludzie… Jak bardzo samolubni, nieprzewidywalni i pełni złych emocji. Niechby się zmieniał ten świat, bo czasem myślę, że tak dalej być nie może… tyle jest zła wkoło… Człowiek nie potrafi przewidzieć konsekwencji swojego postępowania i niszczy… nie ważne co i jak…, aby po swojemu i dla siebie.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Dokładnie tak. Które państwo wysłałoby całą swoją elitę w jednym samolocie i kto by tak ryzykował nakazując lądowanie, kiedy nie ma warunków…… To największy błąd w historii chyba… Głupi błąd w dodatku. Ale do błędów trudno się przyznać… Łatwiej gryźć wszystkich dokoła. Smutne to, wiesz?

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No właśnie… Tym smutniejsze, bo to co mówisz jest prawdą.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Lepiej nie będzie, dopóki będziemy musieli słuchać podobnych bzdur od w/w partii. Niby poważni ludzie… ech…

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Wyłączam tv… 😉 Można zwariować.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

A ja mam swoją muzyczkę z netu… Yanni, Oldfield, czasem Kitaro /kiedy medytuję/, Chris Spheeris i jeszcze kilku wspanialych muzyków. Ale lubię też HIM, System Of A Down, Metallicę w wersjach balladowych. 🙂 Nie myśl sobie. 😉 Polecam.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No jak mam Ciebie nauczyć medytować, Dawid… Każdy to robi po swojemu. Jeden szuka cichego miejsca i wygłasza swoje OM, inny po prostu rozmyśla w ciszy, aby właśnie przestać myśleć, a jeszcze inny w skupieniu powtarza swoje mantry… 🙂 Muzyczka Kitaro bardzo pomaga wejść w klimat. Są też różne utwory na You Tube specjalnie do medytacji. Sprawdź i wybierz, co Ci odpowiada. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Jakiś czas temu zajmowałam się trochę studiowaniem… parapsychologii. Zapewniam Cię, ze naprawdę trzeba uważać na te rzeczy. Stan alfa bywa niebezpieczny, jeśli się o nim wie za mało. To samo dotyczy OBE. A medytować niekoniecznie trzeba ze zdrętwiałymi nogami. Po prostu się wyłączasz i oczyszczasz umysł od zbędnych myśli. Zajmujesz się nicniemyśleniem, mówiąc najprościej, albo też powtarzasz mantry, to jak afirmacje. Nicniemyślenie, to szczyt umiejętności dla większości mnichów, Dawid. Znasz człowieka, który by choć przez chwilę umiał nie myśleć o niczym? Pewien brazylijski człowiek, mieszkający w sercu dżungli powiedział Cejrowskiemu ciekawą rzecz… że Europejczyk np. leży w hamaku i co… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Oooo, z Yerba Mate, to podobno cały rytuał, bo jak nie przyrządzisz, jak trzeba, to zostaje mate, o ile dobrze pamiętam /?/. Akurat czytałam o tym w książce Cejrowskiego. Ale mówi też, ze nic potem nie smakuje tak, jak to właśnie. 🙂 No, widzisz, wygląda na to, ze Brazylijczyk miał rację. My – ludzie cywilizowani nie umiemy ,,nicnierobić”. Przynajmniej myśleć musimy, a to już jest praca według niego. I w tym sęk. Wejście i wyjście w/ze stanu alfa trzeba ćwiczyć, aby i jedno i drugie było jak najbardziej świadome. Wierz mi, ze to nie jest łatwe, ani 100 procentowo bezpieczne,… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To w takim razie medytuj. 🙂 Nie wchodź, gdzie nie trzeba. 😉
No tak… z tykwami może być problem – skąd tu wziąć nową… 😉 Chyba, że ktoś często jeździ do dźunglii… 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Ale w dżungli byłoby ciekawiej i na pewno oryginalnie. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Albo na widok pytona wiszącego ni stąd ni z owąd nad głową… 🙂 Masz rację. A Cejrowski pisze świetnie i w dodatku bardzo dowcipnie. Ludzie oglądali się za mną w parku, kiedy czytałam jego książkę. Nie mogłam się opanować od śmiechu… 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Nie widziałam. Pewnie dał czadu. 🙂
Upsss. on ją pożarł. 🙂 I słusznie! Żaden szanujący się człowiek nie zrobi czegoś podobnego publicznie.-, niezależnie od tego, czy to mężczyzna, czy kobieta. Partnerowi też dałabym po łbie, to trochę niesprawiedliwe, że tylko jej się dostało. Ale taki kraj, taka też kultura. Facetom wszystko można, Dawid?

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Matko z córką… do czego to doszło… 😉 Bez pieniędzy też… sama mówiła. Słyszałam. Nie mieści mi się to w głowie. Wyzwolona…., aż strach zbiera.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No nie… nie przypadek… 🙂 A as… chyba stary i wytarty bardzo… 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Już ona sama najlepiej wie, jaki ten as… 😉 Cwana bestia. Nie ważne, czy w dobrym znaczeniu – ważne, by było o niej głośno. To chyba o to chodzi.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Ale to już duża przesada… nie uważasz? I co po takiej popularności, kiedy wszyscy wymawiają to nazwisko z szyderczym uśmieszkiem na twarzy… Nie tędy droga…

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No słyszałam właśnie w tym programie… Smutne, ze nie umie się odnaleźć tak normalnie…

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Myślisz, że przemyśli… Ja myślę, ze już przemyślała…, niestety.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Ojojoj… dyplomacja to na pewno najsłabsza strona pana Wojciecha. 🙂 Chociaż kto wie… gdyby musiał… Ale nie każdy musi umieć wszystko. Wystarczy, jeśli nie zaniedbuje tego, co umie. To już dużo. 🙂

Faizan
Gość
Faizan

Solidny, motywujący tekst. Muszę przyznać, że spotykam się z tym na co dzień. Wiele osób, które zaczynają ze mną współpracę uważa, że zjedli wszystkie rozumy i nie potrzebują porad i pomocy oferowanej przeze mnie. Niestety po jakimś czasie dowiaduje się, że to moja wina, że im nie wyszło. Dokładnie takie pretensje miał przed chwilą do mnie pewien gość. Pozdrawiam

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Rzeczywiście… :)))))) Sama też go uwielbiam. 🙂

Sannea
Gość
Sannea

Muszę przyznać że dość ciekawe informacje, a co powiesz na to że Ja jestem kosmitą ? 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Oj, pewnie ci, których ma na widelcu nie bardzo tak myślą, jak my tutaj. Tak to już jest, ze jednemu prawda się podoba, a drugiego w oczy kole. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Chyba go już nic nie nauczy powściągliwości, skoro nie nauczyli ci najważniejsi… 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Niech sobie je, byle nie w nadmiarze. Nadwaga mu grozi w takim razie… 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Espumisan pomaga podobno. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To zapamiętaj, a jeśli wolisz naturę, to polecam majeranek. 🙂 Taka wiedza na pewno się przydaje.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

😉 Oby nie, czego z całego serca życzę. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To masz się czym cieszyć. 🙂 Znajomemu podpowiedz, ale tylko wtedy, jeśli potrzebuje takiej rady. 🙂 Nic na siłę, Dawid.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

🙂 Musisz zapisać, by nie zapomnieć, haha… Kiedy boli, to najczęściej nie pamiętamy i tak podobnych rad. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Przypomnę, jeśli zapytasz. 😉 Bo z tym szukaniem… to chyba Ci nie wyjdzie. Haha..

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Możesz pytać. Dopóki tu jestem. 🙂 Parę lat… to długo… 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Oj nie wiem, Dawid… Czasem mam go już dość. Jednak zawsze wracam, znowu zaczynam pisać… Tylu ludzi, których tu poznałam trzyma mnie za ręce, nie dając odejść… 🙂 Z jednej strony to cieszy, z drugiej martwi, że kiedyś… zawiodę ich i odejdę. Przeżyłam coś takiego kiedy odchodziłam z onetowego ,,Życia to… Cud”…. dlatego też, jak wiesz, napisałam, ze nie znikam, a jedynie zakładam nowy blog. 🙂 Trudno tak zamknąć i pójść sobie. A o wypadkach to nawet nie myśl. 🙂 Nic się złego nikomu nie przydarzy. O!

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Czasem nie mam weny, czasem za wiele innych obowiązków, czasem ktoś mi dokuczy, choć to najrzadszy powód akurat… 🙂 Nie przejmuję się z zasady ludźmi, którzy mają takie niecne cele. A są tacy, zapewniam. No wiem, nie są to powody jakieś bardzo ważne, ale bywają chwile zniecierpliwienia. Tylko, że… jakoś zawsze zdarzy się ktoś, kto umie mi to wyperswadować. Dotąd to był m.in. ELP na przykład, którego mam w linkach i zawsze mnie wyciąga z chwilowych dołków. Jakoś zawsze je wyczyta między wierszami, choć otwarcie o tym nie mówię. Zapewniam, że trwają o wiele krócej, niż kiedy go nie było.… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Ale… z początku było mi żal tych starych własnoręcznie pisanych listów…. Nawet gołębi pocztowych było mi żal… 🙂 Ale życie biegnie naprzód, trzeba się było przestawić i nauczyć klikać… 🙂 Masz rację, szybciej i niezależnie od miejsca pobytu. Wiesz, ile listów napisaliśmy do siebie z mężem w czasie jego pobytu w wojsku? Poszedł tam na dwa lata zaledwie trzy dni po ślubie… Ponad 700… Od tamtej pory tylko ja w domu pisałam listy do rodziny i znajomych. Mąż nie napisał już żadnego. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Nawet więcej, niż jeden dziennie niekiedy… 🙂 Byłam wtedy przed maturą, ale już po ślubie. Cud, że zdałam ją na 5, kiedy pisałam do męża na zajęciach… 😉 A potem stan wojenny… wiesz, że mam też listy oznaczone pieczątką ,,OCENZUROWANO” ? Kiedyś dam te listy dzieciom… Już się próbowały dobrać do nich, ale to jeszcze nie pora… Jeszcze nie. 🙂 Zamierzchłe czasy dla Ciebie, co…? 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Nie Dawid… wtedy zabrakło tej mądrości, albo kogoś, kto podpowiedziałby co robić i jak… Zaczęłam studia, a kiedy miałam je skończyć… urodził się mój syn. Nie myślałam o tym, by skończyć naukę. Myślałam tylko o tym, ze nie mam go z kim zostawić, by pojechać na egzamin… Można to było zrobić inaczej, a ja… po prostu zajęłam się dziećmi /już wtedy dwojgiem/ i nie pojechałam na uczelnię więcej… Pisano do mnie, namawiano… To były inne czasy, z pracą nie było problemu. Mieliśmy z czego żyć. Ale do pracy wróciłam dopiero po… 15 latach… I gdzie tu mądrość, Dawid… Dziś patrzę… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Młodzi boją się utraty pracy i spadku poziomu życia, bo utrzymanie dziecka jest drogie. Widzę po swoich wnuczkach, gdzie mama Lenki za puszkę mleka w proszku, które ma tylko na receptę /kto to kiedyś widział…/ musi zapłacić 22 zł i stać w kolejce do lekarza po recepty… Mała jest uczulona na zwykłe mleko. Dodać do tego pampersy… i wszystko jasne. Kosztowne…
My mieliśmy łatwiej. Naprawdę. Tylko ten moment przejścia w nową rzeczywistość byl bardzo trudny.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To prawda, to kolejny temat -rzeka. Jak pewnie się domyśliłeś – pracuję z ludźmi niepełnosprawnymi. Historia każdego z nich jest podobnie straszna i niemal w każdej przewija się wątek błędu lekarskiego, niestety. Można by opowiadać i opowiadać. A mimo to… nie mają ludzie pojęcia, ile w tych ludziach pogody ducha, dobroci i życzliwości dla otoczenia. Zupełnie odwrotnie, niż otoczenia wobec nich.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Takie, jak moja. 🙂 Czy wiesz, że kiedy nadchodził koniec zmiany w piątek… niektórzy potrafili płakać, że w sobotę i niedzielę nie przyjadą do pracy…? Często dom, to dla nich więzienie, z ktorego po prostu nie wychodzą w weekendy…

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Coraz mniej jest pracodawców, którzy chcą zatrudniać te osoby. A to dlatego, że zmieniły się przepisy i korzyści dla nich znacznie zmalały. Odpisy też mniejsze… Dla tych ludzi taki zakład, jak nasz, to wielka szansa i dar. Mogą przede wszystkim wyjść z domu, poznawać innych, coś z siebie dać. No i w efekcie… coś po sobie zostawić. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To prawda. Można się od wielu uczyć przede wszystkim wytrwałości, cierpliwości, ale też paradoksalnie może… optymizmu. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To z pewnością prawda. Ludzi przyciąga uśmiechnięta twarz, radość, która ją rozświetla i pewność siebie, jaką mają takie osoby. To aż razi w oczy. Ale nasze społeczeństwo jest niekiedy nieufne do takich ludzi. Nauczone narzekania, strachu, zależności od innych, wtłoczone w nakazy… przyzwyczaiło się, że tak chyba być musi… Ciężko i źle i trzeba narzekać. A człowiek jest po to na ziemi, by… być szczęśliwym. Po prostu. To, jakie ma dziś życie, to tylko jego własna zasługa… Sam stworzył sobie takie prawa, zasady… Teraz sam nie bardzo umie sobie z nimi radzić i według nich żyć.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Wcale nie, coś by się jeszcze znalazło. Ale masz rację – czas już zakończyć ten wątek. 🙂 Są nowe. 🙂 Już tu nic nie pisz. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

A więc… jeśli chodzi o UFO…. 😉 Piszesz, że kiedyś w nie nie wierzyłeś, a u mnie wyglądało to inaczej. Ja od zawsze wypatrywałam aniołów w chmurach, duchów w piecu, albo na strychu, znaków, symboli… fascynował mnie temat ezoterii, magii i tych wszystkich innych tajemnic świata i… z poza świata. I jakoś zawsze miałam w sobie przekonanie, że to co nas otacza i jest widoczne tylko dla nas, gołym okiem, to nie może być wszystko. Dopiero jako dorosła osoba dowiedziałam się na przykład, że zwierzęta widzą o wiele więcej od ludzi…, słyszą, to czego człowiek nie słyszy… Dlaczego więc nie… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No nie jestem taka pewna, czy Ci się tylko zdawało… Bo jakoś spotkałam już tyle osób, które mówią nieśmiało, że właśnie będąc dziećmi, widziały duchy. Ja widziałam. Moje obie córki także. W tym… starsza widzi je do dzisiaj… Nie. Nie jest chora, zapewniam. 🙂 Młodsza już nie. W moim domu są naprawdę. Widział je mój tato i… co może bardziej wiarygodne – koledzy mojego bratanka, którzy pilnowali domu, kiedy wszyscy byliśmy na weselu… Brat mieszka w tym samym domu, co ja, tylko na górze. Tylko…. o tym się za głośno nie mówi… różnie to ludzie odbierają. A ci chłopcy spanikowali…… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Właśnie na tym polega wypychanie z pamięci rzeczy, których się nie chce pamiętać. Zwłaszcza jest tak u dzieci, które z obawy przed wyśmianiem, czy wytykaniem palcami boją się o tym mówić, czy też nawet wspominać. Nie twierdzę oczywiście, że tak było w Twoim przypadku, ale tak to mniej więcej działa. Moja dobra koleżanka od dziecięcych lat zaczynała swoją opowieść na ten temat od słów… ,,Wiesz… pewnie się będziesz śmiała… i może nie uwierzysz, ale… widziałam coś i gdybym Cię nie znała tak dobrze, nigdy bym o tym nie powiedziała…. Potem to coś zobaczył też Rafał ” /jej mąż/… i tu… Czytaj więcej »

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Nie. To zdecydowanie nie są rzeczy do zabawy… Mogło się wydarzyć wiele złego, bo jako mali chłopcy nie umielibyście sobie z tym poradzić.
W mieszkaniu, o którym wspomniałam mieszkał jakiś czarnoskóry, któremu poderżnięto gardło i to się tam wydarzyło. Od tamtej pory, o tej samej godzinie /4 rano/ po prostu tam przychodził… Ostatniego dnia kolego, który przyjeżdżał po męża koleżanki, aby go zabrać do pracy… zastał ich wciśniętych w kąt przerażonych, jak małe dzieci… Już tam nie wrócili, ale nie chcą powiedzieć, co zobaczyli. Mówią, ze przestałabym spać spokojnie. To nie pytałam więcej…

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Ok. Ty tu rządzisz. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Spoko. To nie gadamy. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Dobrze, jeśli będę znała odpowiedzi na Twoje pytania – bardzo chętnie odpowiem. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

A gdzie Ty tu masz fachowca… 😉 Tu raczej mają głos jakieś własne doświadczenia, lekko podparte odpowiednią literaturą.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

We wróżki… hm… Ja generalnie też nie bardzo, ale zdarzają się takie, które naprawdę WIEDZĄ, co mówią. Też mam w zanadrzu coś, jako argument i też z własnego doświadczenia, ale pominę to tym razem, by nie zejść z tematu. 😉
Co do mojej fachowości… W naszym kraju, Dawid nie uznaje się nawet profesorów z tym kierunkiem, a co dopiero taką myszkę, jak ja… Ale radą, w miarę potrzeby i wiedzy posłużę. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

🙂 Wiele jest osób, które WIEDZĄ więcej, ale czasy, w jakich żyjemy jeszcze nie pozwalają mówić o tym za często i za głośno… To jeszcze nie ,,te fale”. i trzeba uważać, by nie zostać posądzonym o niezrównoważenie umysłowe… 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Na pewno wiele z tych tajemnic da się odsłonić. Ale to z pewnością jeszcze dłuuuugo potrwa. Najpierw się na to muszą otworzyć ludzie. Dopiero wtedy będzie można o tym rozmawiać. Fakt, lepiej jest dziś niż w czasach inkwizycji… Za same książki o parapsychologii spaliliby mnie na stosie. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Nie możemy, Dawid, uciekać od tematu, kiedy skręca w stronę, która się komuś nie podoba. Takie aspekty ma wiele spraw, nie tylko ta. Powiedzieliśmy swoje zdania i niech się zastanawia nad tym ten, kto jest winny. Tak? 🙂
A ja śpię spokojnie, śpię. 😉

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Tylko, że to nie jeden człowiek /nie mówiąc już o tym, że od jednego się zaczęło/ decydował, a cała rzesza ludzi… To działa, jak jakiś amok… zbiorowy… Bardzo niebezpieczne zjawisko. Tak czasy inkwizycji, jak hitlerowskie…

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No właśnie, zupełnie tak samo. Ale w dobie tak rozwiniętego i szybkiego przepływu informacji utrzymanie czegoś w tajemnicy nie uda się na dłuższą metę. Zobacz, ile jest stron na ten temat. Kto zechce – znajdzie wiele i będzie myślał, potem przekaże komuś, kto dalej będzie drążył temat, aż zainteresuje się tym ktoś, kto zechce sprawdzić, gdzie leży prawda… Ale ten ktoś będzie musiał mieć duże możliwości i duże kompetencje, by stać się wiarygodnym. Nie mam wątpliwości, ze kiedyś to nastąpi.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Papież JPII, najbardziej tolerancyjny papież świata, nie różnicował, która religia jest prawdziwa, zakładając, że ta jedna jest i tak jedyna i prawdziwa. Kto wie, może więc one wszystkie mają ten jeden wspólny punkt…, niezależny od tego, jak to nazywają ludzie… Każda droga jest dobra, jeśli prowadzi ludzi do prawego, dobrego życia. Cel, nieważne jak go nazywamy, jest i tak jeden.

Znalazłam ciekawy cytat na blogu… brata Tadeusza…
,,Mówi się czasem, że nie jesteśmy aniołami… I chyba dobrze, bo gdzie i jacy ludzie – nawet bardzo poczciwi – ścierpieliby istoty tak inne i dobre, że… nie do zniesienia.” Bardzo mądry cytat.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

A nie, nie – muszę sprostować, bo nie zrozumiałeś – cytat nie jest wyjęty z ust księdza, a jedynie przez niego również przytoczony na potrzebę własnego teksu już bez takich rewelacji. 🙂 Uspokoiłam Cię chyba… 😉 Cytat zauroczył mnie siłą przekazu i nie miał nic wspólnego z tekstem w moim komentarzu. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Tak, dokładnie – to cytat anioła. 🙂

Pietrulla
Gość
Pietrulla

Ciesze sie ze znalazlem twoja stronke, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w wyszukiwarce na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podlacz sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone google.
Wpisz sobie w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
pozdro

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

woda