Real-Blog

 In Nocne pisanie, Statystyki

Real-Blog, święta święta i po świętach, tytuł wpisu to parę słów kluczowych mających na celu wzmocnienie pozycji w Google za pomocą pozycjonowania. Pozycjonowanie to różne dziwne zabiegi po których nasza strona, blog jest wyświetlana jak najwyżej w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki. Już ponad miesiąc od ostatnich statystyk więc parę zdjęć i słów jak to teraz wygląda.

Najpopularniejsze słowa kluczowe w tym miesiącu to lutego, statystyki, marca, blog, real, czas, deawu. Piszę o statystykach bo słabo mam dziś wena do jakiś wylewnych myśli które Mi chodzą po głowie, od ostatniego razu dodałem swój komentarz na wielu innych blogach pozostawiając swój ślad w postaci odnośnika do mnie, poznałem dzięki temu myśli wielu innych ludzi którzy postanowili pisać swój pamiętnik w internecie. Czytanie i zostawianie odnośnika zaowocowało wieloma komentarzami innych blogerów do których wcześniej napisałem lub którzy mnie znaleźli dzięki tym działaniom i to jest wskazówka na dziś jako poprawienie swojej pozycji w Google i ściągnięcie jak największej liczby odwiedzających. Jeżeli chcecie być zauważeni to czytajcie inne blogi i komentujcie zostawiając swój adres bloga, dzięki temu ktoś kto to zobaczy może kiedyś odwiedzi i was.

 

Czytając inne blogi poznałem ciekawych ludzi, mam zamiar wracać do ich pamiętnika by dowiadywać się co z czasem będzie się u nich działo. Zapraszam do zobaczenia postępów w pozycjonowaniu na zdjęciach poniżej:

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Nooo, Deawu – masz kilka ciekawych notatek, wartych komentarza, a może nawet dyskusji. Coelho, czas…, uuuuuuu i teorie spiskowe… Na razie czytam wcześniejsze Twoje wpisy i… nie nudzę się. 😉 Po prostu ,,moje klimaty”.
Widzę, ze system świetnie Cię informuje o wszystkich komentarzach do wpisów, więc komentarz do starszych nie umknie Twojej uwadze. Super. W wolnej chwili więc, zabiorę się za nadrabianie. :))) Pozdrawiam śmigusowo-dyngusowo!!!

bellatrix2009
Gość

Miłych słów w moich komentarzach zawsze pełno. Jeśli coś mi nie odpowiada – po prostu mnie tam nie ma i nie zostawiam śladów. ;)))

Na Zawsze Twoja
Gość
Na Zawsze Twoja

Hm.. a swoją drogą ciekawe ilu osobom zależy na poprawianiu takie swojej pozycji.. pewnie większość raczej ma inny cel, ale może się mylę…

Na Zawsze Twoja
Gość
Na Zawsze Twoja

tak… możliwe że masz rację. Mi osobiście wcale na tym nie zależy dlatego może troszke mnie dziwiło.

Na Zawsze Twoja
Gość
Na Zawsze Twoja

Nie wiem bo się tym nie interesowałam nigdy. Ale skoro tak mówisz to pewnie to prawda. Przynajmniej dowiedziaałam się czegoś nowego

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Jak czytam… same miłe rzeczy miał do powiedzenia Wędrowiec Deawu.
Dziękuję. :)))

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

To nie jest mój pierwszy blog. Zaczęłam od zwykłego pamiętnika /,,Kawowy blog Elusi” na interii, potem był ,,Życie to… Cud” na onecie, potem… na wp – ,,Mój Azyl 1″, teraz mam też 2 na blogspocie i jakieś tam za dwa inne… równoległe. 😉 Część komentujących wędrowała ze mną od początku i została, część się wykruszyła.. To przecież 7 lat pisania. Uwielbiam to, co robię, uwielbiam pisać, ale najbardziej uwielbiam swoja gliniane anioły…, które lepię na co dzień. Miło mi, że trafił pan akurat na mój blog… jest przecież tyle innych i pewnie bardziej ciekawych. Mam nadzieję, że z czasem nawiąże… Czytaj więcej »

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

piramidywidoki