Napad na bank

 In Wiadomości, Życie

Data i miejsce wydarzenia – 21.02.2012 Warszawa  – Myślałem że udany napad na bank w naszych czasach jest niemożliwy ale potwierdza się to że wszystko jest możliwe. Oczywiście mam swoje teorie spiskowe na ten temat. W skrócie wczoraj pewien facet wpłacał kasę do banku poprzez coś podobnego do wpłatomatu ale zamiast pieniędzy włożył pocięte gazety a bank zaksięgował kwotę 1,5 mln euro na konto, gościu kupił za to złoto i uciekł.

Napad

Napad

Wiem jak jest gdy się wpłaca kasę do banku i skrupulatnie pierwsze pani później maszyna liczy, podwójna kontrola byle zminimalizować lub całkowicie zlikwidować próbę pomylenia się a tutaj ok. 4,5 mln złotych nie sprawdzili i zaksięgowali na koncie, sorry ale jak dla mnie to ściema, pewnie znajdom teraz kozła ofiarnego a ten kto to wymyślił uniknie kary i będzie mieć największa działka.

Cały artykuł znajduje się na stronie – Wirtualna Polska >>>

 

Recommended Posts
Showing 8 comments
 • Deawu
  Odpowiedz

  Jeszcze jest opcja taka że sprawa ucichnie za około dziesięć lat, wszystko jest możliwe nie jak na wyborach w Rosja gdzie wiadomo przed kto wygra, po co im wybory ? ale to temat na inne teoria spiskowe 🙂 niebawem pewnie powiedzą coś ciekawego w tej sprawie bo to dość interesujące, zobaczymy co będzie

 • Egon
  Odpowiedz

  dobre 🙂

  • Deawu

   Czy dobre to się okaże z czasem, nie będzie dobre dla gościa gdy go złapią i odzyskają pieniądze w przeciwnym razie być może.

 • Deawu
  Odpowiedz

  Jaka dziś data widać nad komentarzem, w szczegółach śledzę wszystkie ważne wydarzenia i wiadomości. Nic nie wiadomo na temat tego napadu i z czasem szanse szybko spadają, Mój dowód na to że wszystko było zaplanowane i byli wspólnicy w banku jest taki że jeżeli taki był system to dało by się zrobić taki numer we wszystkich bankach w Polsce o tym samym czasie a nie tylko jednym. Poczekamy ale w takich sprawach to albo szybko są efekty albo jest malutki procent że znajdzie się winny.

 • bellatrix2009
  Odpowiedz

  Troszkę zaskoczyła mnie treść tego postu, ponieważ oczekiwałam czegoś innego, a tu … bank… :))) Ale nie jestem, broń Boże rozczarowana, raczej przyszło mi na myśl, jak łatwo jednak oszukać tak poważne /zdawałoby się/ instytucje…, zwłaszcza, kiedy próbują opierać się wyłącznie na elektronice.

  • Deawu

   Możliwe że to był błąd elektroniki ale skoro tak to czemu ten człowiek zniknął ? Jeżeli by się to przytrafiło normalnemu człowiekowi co ma rodzinę plany itp. to nie kupił by złota i uciekał by do końca życia się ukrywać.

 • bellatrix2009
  Odpowiedz

  No sam powiedz… miał czekać, aż go złapią? Jeśli udało mu się wypłacić taką kasę, to pewnie nie działa nawet system monitoringu… A może to był ktoś z pracowników banku, kto o tym dobrze wiedział? Musiał też wiedzieć, jak oszukać ten system.
  Dobrej nocy. 🙂

  • Deawu

   Nie miał czekać, ale zostawiać cała swoja rodzina znajomi życie za sobą w godzinę zdecydować się by ich nigdy nie zobaczyć ? ktoś kto przypadkowo dostaje taka kasa nie ma zaplanowanej drogi ucieczki ani schronu na całe życie a przecież jego dane znała policja parę godzin po napadzie. Ryzykuje też że mogą go złapać może za rok może za dziesięć i już zawsze będzie żyć w strachu. Moim zdaniem to było zaplanowane i było wielu wspólników również banku, ale oczywiście nic na pewno nie wiadomo i różnie mogło być w rzeczywistości. Dobrej nocy 🙂

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

ortografiatruskawki