Pożyczki, finanse, kryzys i raj

 In Wiadomości

Większość świata przeżywa długotrwały kryzys który jest spowodowany bardzo prostą przyczyną czyli życiem ponad stan na kredyt, rozwiązać to można bardzo łatwo i lepiej późno niż wcale rozumiem że niektóre firmy nie mają kasy i korzyścią obustronną jest pożyczka ale co innego jest branie kasy jak Grecja gdzie już dawno temu było wiadomo że nie zdoła spłacić swojego zadłużenia.

Kryzys

Kryzys

Recepta to wydawać tyle ile się ma a najważniejsze nie pozwólmy by ktoś brał na nas pożyczkę jak np. dług publiczny …

Na ziemi jest tyle dóbr wszystkiego rodzaju by wystarczyło dla każdego, jak by teoretycznie każdy człowiek chciał to można by zrobić raj na ziemi bez wojen, głodu i zła. I tak optymistycznie wierząc że wszystko jest możliwe kończymy bo nie musi być dużo by było dobrze, dążmy do raju na ziemi to jedyna słuszna droga.

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lolek
Gość
lolek

raj na ziemi to piekne marzenie

Olle
Gość
Olle

„pokoju nigdy nie było i nie będzie „.Jak jest to możliwe ,że ludzie, którzy mniej zarabiają więcej wydają?. Dlaczego wszystko drożeje a pensje zostają bez zmian ?

Olle
Gość
Olle

Moim zdaniem politycy powinni zacząć od siebie .Swoja pensja „łatać” dziurę budżetową jak ma żyć taki przeciętny Polak, mając najmniejszą średnia krajową lub emeryt ,rencista co mu ledwie wystarcza na lekarstwa .Może i mają większe problemy ale u nas wcale nie jest za wesoło co się tu wyprawia przechodzi ludzkie pojęcia

Olle
Gość
Olle

Sysunia ostatni mleczyk w tym sezonie 🙂

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

ACTAinformacja