Nie ma mnie

 In Muzyka, Wiadomości, Życie

Powoli żegnam się z moim pamiętnikiem internetowym, znajomymi i Polską. Koniec kilkumiesięcznych wakacji. Fajnie było ale czas trochę popracować by zarobić na jedzenie i inne przyjemności. Być może coś napiszę ale najpewniej wrócę tu dopiero w sierpniu i tak samo jak rok temu będę miał sześciomiesięczną przerwę.

PiS przejmuje władzę nad publicznymi mediami, które będą pewnie szły w kierunku telewizji Trwam lub coś podobnego. Może trochę przesadziłem ale telewizja i radio kontrolowane przez polityków,  czy to strona w którą to powinno się rozwijać? Przynajmniej jak dla mnie, bo dla polityków to wygodne by media mówiły co oni chcą.

Obecna władza w Polsce chyba myśli że możemy znowu być mocarstwem światowym. Zapominają że w czasach pokoju 7 milionów ludzi wyjechało z tego chorego kraju który umiera, a następne miliony by chciały iść w stronę emigrantów zarobkowych takich jak np. Ja. Jednak Anglia czy Niemcy nie są z gumy i nie możemy się tam wszyscy przeprowadzić. Współczuję ludziom którzy muszą tu pracować sam przechodziłem przez to 15 lat. Oczywiście nie wszyscy mają źle ale ogólnie nie jest łatwo tutaj żyć.

Póki co zawsze dużo się zmienia u mnie każdego roku, i teraz też mam plany które zmienią moje obecne życie. Mianowicie może się tak zdarzyć że do Polski będę wracał tylko na urlop lub nawet nie. Niee powinno to w tych czasach nikogo dziwić bo pewnie już każdy ma znajomych którzy wyjechali z kraju.

Niee wiem czy tak się stanie na 100% ale przyzwyczajam znajomych i siebie że tak się może zdarzyć, bo biorę to poważnie pod uwagę.

Stronę już przeniosłem na serwer Niemiecki, patrząc co się dzieje nie zdziwię się jak wejdzie jakaś cenzura nawet na prywatne opnie które są publicznie dostępne, może niee będzie tak źle że moja strona przestanie się wyświetlać w Polsce ale różnie może być 🙂

Postaram się przez te sześc miesięcy kiedy nie będę nic pisać odpowiadać na ewentualne komentarze, jednak proszę wybaczyć jak będziecie czekać dłużej niż zwykle.

Życzę moim Rodakom żyjącym i pracującym w kraju, by PiS nie okazał się taki jakim go od zawsze widzę … by spłacił długi kraju <które zaciągnęli na między innymi moje konto bez mojej zgody … i to nie za gierka tylko w przeciągu np. 10 lat !> i  dzięki temu poprawił sytuacje bytową Polaków, a nie poprawianie przez pożyczanie i rozdawanie, myślmy parę kroków do przodu, kiedyś trzeba będzie oddać ? 🙂

Do widzenia 😉

West

East

44.04.2016 Plany się zmieniają ale wpis zostaje na pamiątkę 🙂 wyłączam możliwość komentowania, nie mam teraz czasu prawie na nic 😉 zmieni się to z czasem na pewno ale teraz odpoczynek od mojego pamiętnika 😉 tymczasem

ps. Pozdrowienia dla Izy mojej przyjaciółki  😉

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Luna
Gość
Luna

Masz rację, wszyscy TAM się nie pomieścimy. Też przez moment myślałam o wyjeździe. Może, gdybym nie miała „zobowiązań”? Wyszło, że to ja muszę „podkładać do pieca” … niczym żona marynarza 🙂 Nie przeceniałbym roli obecnej władzy. Ten kto próbuje wprowadzać dyktaturę zawsze będzie się źle kojarzył i nie rokuje dobrze na przyszłość. Mierzi mnie powiązanie państwa z kościołem, myślałam, że coś się zmieni w tym zakresie, a okazuje się, że wręcz przeciwnie, naród chce wolności na kolanach. Doprawdy dziwnie pojmowana jest ta nasza demokracja. I nie mniej dziwni i niezrozumiali stają się Polacy. Niech Ci się tam dobrze wiedzie. Nie… Czytaj więcej »

Luna
Gość
Luna

Deawu, mam nadzieję, że wiara ta nigdy Ciebie nie opuści i spełni się to, w co wierzysz.
Niestety, mi tej wiary brakuje, bo widzę jak obłudni są ludzie.
Postanowiłam uciec z tego kraju, kraju , w którym się urodziłam i wiązałam z nim ważne plany na przyszłość. Uciekam przed kaczystami i purpuratami niczym Syryjka, w obawie, że się uduszę z braku wolności.

Pozdrawiam Ciebie cieplutko, w końcu wiosna jest 😉

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

01.01.2016Bawaria