Radosław Sikorski

 In Muzyka, Życie

Radosław Sikorski, jeden z czołowych polityków Polski pokazał jak się rozgrywa naród i popiera oligarchów, zbrodniarzy, elitę która morduje ludzi w imię dużych pieniędzy… Dużo teraz pracuje i nie jestem na bieżąco ze szczegółami w informacjach, do tego poza krajem pomieszkuje i to też utrudnia przyswajanie wiadomości z rodzinnego kraju, mimo tego jednak coś mi się wyraźnie rzuciło w oczy przy przeglądaniu wiadomości w internecie.

Wszyscy śledzą wydarzenia na Ukrainie więc ogólnie wiadomo o co chodzi, jednak po negocjacjach trzech ministrów zagranicznych UE wypowiedz naszego reprezentanta mnie oburzyła:

Radosław Sikorski

Radosław Sikorski

„Radosław Sikorski w ostrych słowach ostrzega liderów ukraińskiej opozycji. Kiedy wychodził ze spotkania z działaczami powiedział im, że konsekwencje niepodpisania porozumienia w sprawie wyjścia Ukrainy z obecnego kryzysu mogą być tragiczne. Jeżeli tego nie zrobicie, będziecie mieli stan wojenny i wojsko na ulicach. Wszyscy będziecie martwi – mówił minister spraw zagranicznych.”

Porozumienie miało oznaczać mniej więcej że Wiktor Janukowycz zostanie na stanowisku prezydenta Ukrainy, powstanie koalicyjny rząd i będą wcześniejsze wybory … Janukowycz nagle przeprosi i powie nic się nie stało żyjemy dalej ja w zamku, wy w nędzy a jak nie pasuje to was pozabijam…

Opozycja słusznie się nie zgodziła i przegoniła Janukowycza z kraju razem z jego świtą, a UE wystawiła międzynarodowy list gończy za Wiktorem Janukowyczem który odpowiada za ludobójstwo.

Dziś czytam że USA ostrzega Rosję przed interwencją na Ukrainie, a polscy politycy chcą by w razie czego Ukraina wstąpiła do NATO… po tym jak Sikorski negocjował z oligarchami i chciał by Janukowycz dalej był prezydentem … lepiej by politycy z polski wcale się nie odzywali…

Co się dzieje z tymi pazernymi, bez serca politykami … czy czeka nas znowu woja w Europie, nie wystarczy im że żyją jak królowie za nasze pieniądze, muszą jeszcze tak kompilować świat, czy nie dorośli do tego by sterować krajem tak bybyło coraz lepiej dla wszystkich a nie coraz gorzej dla większości ? …

 

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Jak Ci tam leci, Dawid?

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Mam nadzieję, że opłacił Ci się wyjazd i ta długa nieobecność w kraju. 🙂 Jesteś już w domku, czy jeszcze troszkę zostało? Pusto tu bez Ciebie. 🙂 Pozdrowionka!

yellowish
Gość
yellowish

Fakt, w Niemczech wiele rzeczy jest lepiej urządzonych, ale czasami brakuje spontaniczności 😉
choć są tacy i tacy Niemcy, jak wszędzie w świecie.
Tyle, że widać, że nie zawsze się tak z politykami cackają jak w Polsce. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.
Pozdrawiam 🙂

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

CenzuraRelax