Dziennikarstwo

 In Wiadomości, Życie

Dziennikarstwo bywa coraz częściej podatne na różne wpływy polityków, firm, sponsorów. Często się zdarzają nie bezstronne artykuły, opinie, reportaże, bywają całe gazety które np. zawsze sympatyzują z jakąś partią polityczną. Jak tu w szumie informacyjnym wybrać bezstronnego dziennikarza który powie „jak jest” na prawdę, a nie przychyli się do kogoś kto ma w tym jakiś interes. Jest taki który mówi sensownie i bezstronnie, jest niezależny i to chyba do niego należy przyszłość w naszym zakłamanym świecie informacji, artykułów które można kupić.

Pod spodem parę ciekawych opinii jak dla mnie dobrego, mądrego, bezstronnego dziennikarza który mówi jak jest a nie ściemnia dla jakiś celów, lub po prostu udaję że coś wie a tak na prawdę nie zna się na rzeczy którą komentuje.

Kto zatrzyma islam? Max Kolonko – Mówię Jak Jest

18.02.2018 – wracam do przeszłości. Jednak Pan Max Kolonko nie zawojował za dużo. Przestał być bezstronny i zaczął pisać pod politykę a nie pod dobro, jak największej masy ludzi. Minęło parę ładnych lat od tego mojego wpisu. Zobaczymy mam nadzieję co przyniosą następne lata. Może być nawet tak że Pan Max Kolonko będzie prezydentem. A może być tak też że znacznie spadnie oglądalność tego kanału.

2044 ? to data następnego mojego zaglądnięcia tutaj ? nie wiem sam co przyniosą następne dni, tylko dziś jest nasze a jutro niepewne.

Recent Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Muzułmanin
Gość
Muzułmanin

„Muzułmanin (z arab. muslim – poddany Bogu) – wyznawca islamu.W Koranie termin ten odnosi się nie tylko do wyznawców religii muzułmańskiej, lecz do wszystkich, którzy „poddali się woli Boga”. Koran również określa Abrahama i Jezusa jako muzułmanów.” Kto zatrzyma islam ? nikt nas nie zatrzyma, trzymamy się razem a nie ciągle się między sobą kłócimy jak Europejczycy, jest nas coraz więcej, mamy czas poczekamy, zwyciężymy.

Proxima2012
Gość
Proxima2012

Można by rzec „religia opium dla mas”
ale ja nie osądzam anie wierzących anie nie wierzących, niech każdy sie zajmie swoją dupą i nie narzuca religii innym
Europa już przeszła swoje wieki ciemne i mroczne, myśmy już stosy palili, to co teraz kolej na nich? pewnie tak, dopóki nikt ich nie powstrzyma
p.s.
wiem co mówię, studiowałam z muzułmanami zarówno mężczyznami jak i kobietami i mój mały nacjonalizm, rasizm i inny tam -izm to mały pikuś w porównaniu z tym co oni mają wpojone. żal mi ich za tę nienawiść….

Islam
Gość
Islam

Islam to sekta ? A historia chrześcijaństwa jest znana ? Inkwizycja – nazwa systemu śledczo-sądowniczego Kościoła katolickiego działającego od XIII do XIX wieku, utworzonego w celu wyszukiwania, NAWRACANIA i karania HERETYKÓW w oparciu o postanowienia ujęte w dokumentach soborowych, synodalnych oraz bullach papieskich. W ciągu przeszło 600 lat działalności sądy inkwizycyjne skazały na różne kary kilkaset tysięcy osób, z czego prawdopodobnie kilkanaście tysięcy zostało straconych. Chrześcijanie nie ścinali głów niewiernym, palili ich na stosie …

Islam
Gość
Islam

A pedofilia ? „Przestępstwa seksualne w Kościele katolickim – przestępstwa i wykroczenia popełnione przez duchownych i podwładnych Kościoła katolickiego, którzy dopuścili się przemocy i wykorzystania seksualnego chłopców, dziewczynek i kobiet. Dotyczyły one na przestrzeni ponad pół wieku tysięcy księży i dziesiątek tysięcy ich ofiar, którym wypłacono odszkodowania warte miliardy USD. Sprawy o dużym zasięgu lub rozgłosie miały miejsce m.in. w Argentynie, Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Chile, na Filipinach, we Francji, w Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanadzie, Kenii, na Malcie, w Meksyku, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Tanzanii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech, a wiele pojedynczych przypadków ujawniono także w innych krajach.” skopiowane z… Czytaj więcej »

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

InternetPieniądze