Prawda

 In Czas na zmiany, Muzyka, Życie

Prawda, nadchodzą czasy w których prawdy nie da się ukryć, widać to na przykładzie nowego filmu „Układ Zamknięty”. Widzimy coś co jest niestety bardzo podobne do rzeczywistości, ale dobrą stroną tego jest to że my zwykli ludzie się o tym dowiadujemy. Nie da się ukryć prawdy w otaczającym nas świecie, nie da się ukryć śladów internetowych, zdjęć, zapisów rozmów, sms, kamer które na nas patrzą prawie wszędzie.

Prawda

Prawda

Myślę że to dobre zjawisko bo w końcu wygrają uczciwi i dobrzy ludzie, bo oni nie mają nic na sumieniu a zazwyczaj się mówi że „ten kto ma miękkie serce, to musi mieć twardą dupę”. Ale ten kto ma miękkie serce jest zazwyczaj też w porządku dla innych i nie ma się co obawiać podsłuchów. A  ci co mają coś na sumieniu to nawet jeżeli nie dziś to za jakiś czas z pewnością, będzie można wszystko złe udowodnić w naszym z ciągłym życiu na podsłuchu. (to między innymi dla tego byłem za ACTA, wszyscy byliby szpiegowani ci uczciwi też, ale dzięki temu że ci uczciwi też to automatycznie byliby znajdowani ci nie uczciwi, już chyba dorośliśmy do tego by kupować muzykę lub ewentualnie na YouTube oglądać i tak wspierać wykonawcę, a nie ściągać gdzieś skądś 🙂 zazwyczaj z wirusami)

Jak już wspomniałem na początku nasze ślady, ścieżki, drogi zostają zapamiętane i to dobrze bo chyba zacznie się zmieniać przysłowie o sercu i dupie, tak samo jak niespodziewanie zmienia się pogoda.

Może to nie jutro, może dopiero wtedy kiedy będą powszechnie używane Google okulary, jednak te czasy nadchodzą błyskawicznie. To taka przestroga dla oszustów,  na koniec dodam że dobroć dawana innemu człowiekowi sprawia o wiele więcej przyjemności niż odwrotnie 😉

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
yellowish
Gość
yellowish

Problem w tym, że oszuści też się dostosowali. Ta cała impreza z bankami, których menagerowie dostają miliony bonusów, mimo, że bank robi minusy.
Ale zgadzam się, że teraz trudniej jest świństwa ukryć. Tyle, że nie zawsze to pomaga, patrz Korea Północna, Chiny,, (prawa człowieka). Czy Ruanda, gdy każdy wiedział, że się wyrzynają ale nikt nic nie zrobił. Ale ogólnie, to uważam, że jest lepiej niż w czasach niewolnictwa, czy feudalizmu.

Kamila
Gość
Kamila

Już czas by ludzie dobrzy byli doceniani za życia a nie dopiero po w np. Niebo. Zresztą niech obiecują wszystko tylko niech nie zabijają innych dla rajskich bogactw po śmierci, to dopiero religia …

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Wiosna