Prohibicja

 In Czas na zmiany, Nocne pisanie, Polityka, Teorie spiskowe, Wiadomości, Życie

Prohibicja troszkę w szerszym znaczeniu, usłyszałem dziś fajną wypowiedź pewnego znanego dziennikarza. Każdy kto ma wolne 3 min. nie pożałuje gdy to usłyszy, bo stanie się o przynajmniej trochę mądrzejszy. Może i nie doceniłem niektórych ludzi, sorry 🙂 na pewno warto wysłuchać prawdziwy komentarz, a nie jakieś bzdury które wciskają nam opętani ludzie, twierdząc że marihuana to samo zło.

Dodam od siebie trochę zdań, nie palę marihuany, uważam że niemoralne jest zamykać przykładowego chłopaka do więzienia dla tego że zapalił sobie zioła. Jaką krzywdę, te parę machów zrobiło komuś że taka surowa kara ? jaka w ogóle to straszna rzecz, jeżeli już to szkodzi samemu sobie, ale trzeba też dodać że szkodzi sobie, milion razy mniej niż palacze np. papierosów.

MarihuanaCi co palą i tak będą, żadna to krzywda dla kogoś, można za to wspierać państwo i ludzi a nie przemytników i mafiozów. W Polsce nie są to miliardy jak w USA, ale są to setki milionów na ściganie i karanie, do tych setek milionów dołóżmy setki milionów z akcyzy, i wyjdzie nam fajna kwota którą trzeba mądrze zainwestować, i mamy już trochę lepsze państwo. Ubędzie miejsc pracy w służbach za które trzeba płacić w setkach milionów, powstaną naturalne miejsca pracy przy hodowli, sprzedaży itp. i będą to miejsca pracy, przynoszące dochód z podatków a nie ogromne straty.

Mały grosz w stronę legalizacji, ode mnie w nowym lepszym roku 😉

Ostatnie informację z USA a konkretnie z Kolorado i Waszyngton, pokazują że tam mądrzy ludzie już to rozumieją. W tych stanach palacze nie są już karani nawet mandatem, mogą sobie kupić zioło w sklepach.

Polskie prawo w nowoczesnych czasach mówi „Za samo posiadanie marihuany grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności…”

Marihuana.

 

27 lipiec 2013 19:44 – za rok do budżetu będzie się wliczać pieniądze zarobione na między innymi sprzedaży narkotyków, po to by niby podnieść państwowe dochody ale przecież z tych dochodów nie ma podatku i kasa największa wypływa z kraju do przemytników i rolników którzy sadzą zioło. Mam nadzieję że to nie wpłynie na większe zadłużenie państwa bo wtedy może nie będziemy „NA PAPIERZE” tak zadłużeni choć w rzeczywistości będziemy bo to tylko malutka część z handlu krąży na rynku a większość wraca do tych co wyprodukowali i eksportują bo u nas przecież nie można. Wracając do zadłużenia na papierze może to ładnie wyglądać i np. może spaść zadłużenie państwa do PKB, do czego zmierzam, jak politycy odkryją że na papierze niby zarobki państwa są dobre zaraz będą brać nowe pożyczki… Czemu tych wirtualnych pieniędzy które w większości wypływają z kraju nie ściągnąć do polski na legalnych zasadach, zalegalizować marihuanę przecież u nas więcej osób pali niż w Holandii, to jest mało szkodliwe a kasa nie będzie na papierze tylko w podatkach i realnie zasili banki i gospodarkę, do tego setki milionów zaoszczędzi się na ściganiu i tropieniu skręta.

Uwaga !! muzyka wyłącznie dla osób dorosłych ! 18+

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DarkHeaven
Gość
DarkHeaven

Taak, witamy w Polsce! Tutaj ciężko jest o racjonalne myślenie. Jakby nie patrzeć wiele osób pali, a rząd nie umie zrobić z tego pożytku. To tylko jedna z używek jak papierosy czy alkohol, czemu więc nie pozwolić ludziom używania tego? Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że „Polska Władza” ma swoich obywateli za kompletnych idiotów. -.-

DarkHeaven
Gość
DarkHeaven

Dokładnie, ale ludzie są już tak skonstruowani, że zawsze szukają problemów w rzeczach, które są ogółem… tymczasem warto skupić się na szczegółach, skoro ktoś popełnił samobójstwo, to i bez długotrwałego palenia by do tego doszło, życie 😡

Tom
Gość
Tom

„Mądrzejsze kraje zachodnie” – jakoś nie mogę się z tym zgodzić. Nie są mądrzejsze, są lepiej rozwinięte. Nie są mądrzejsze, to polskie władze są głupsze. Chociaż, sam nie wiem co czasem myśleć o Polakach…

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search