Słowa w muzyce

 In Czas na zmiany, Muzyka, Nocne pisanie, Życie

Słowa w muzyce, lubię taką ciszę, w której swoje serce słyszę, lubię spokój i myślenie, lubię muzykę  która jest z pozytywnym przekazem. Wolę komedie zamiast horrorów, nie boję się zmiany na lepsze, przyznaję się do popełnionego błędu bez owijania w bawełnę… zmieniam się i rozwijam, zawsze szczerze nawijam. Trochę dziwny ten wpis bo dziwnie się czuję, jesienna depresja która mam nadzieję szybko minie.

Jestem z tą muzyką od początku a ona jest ze mną, cały czas mnie kręci i już tak zostanie, chodzi o muzę którą tu dodaję.

Brakuje mi czasu na rozwijanie się równolegle w dziesiątkach kierunków, długo myślałem nad tym by wybrać tylko jedną stronę którą będę rozwijał i wybrałem że to będzie ten blog. Parę lat miałem wiele różnych domen i stron internetowych najpopularniejsza strona namawiała odwiedzających do pozytywnego myślenia i wyświetlała się w Google po wpisaniu słowa „optymista”. Kończy się pewien etap w życiu, wybieram parę kierunków którym się chcę bardziej poświęcić by były doskonalsze, nie da robić się wszystkiego a już na pewno na wysokim poziomie. Nie mam na myśli zawodowego blogowania, traktuję to jako internetowy pamiętnik. Szczegółów na razie nie zdradzam są bardziej związane z życiem niż z internetem, to tyle kończę i namawiam to posłuchania super ludzi i muzyki 😉

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Sztuką jest umieć przegrywać… dobre. Nie znalam tych akurat utworów, ale slucham też czasem takiej muzyki. Bardzo mnie zainteresowaly zapowiadane zmiany… Ciekawe, co wymyślileś. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Z ciekawością zajrzę i przeczytam. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

I tak się czuję na tej stronce. 🙂

Highland
Gość
Highland

Hey! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due to no backup. Do you have any methods to stop hackers?

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search