Pogoda

 In Muzyka, Nocne pisanie

Pogoda.

Powoli kończy się gorące lato kończą się wakacje. Czas płynie a my się zmieniamy, dodaję parę fotek z obrazów które miałem przed oczami. Chmury tworzą super formacje, słońce efekty, gdzie to jest chyba nie zgadnie nikt.

 

Zdjęcia krajobrazu, długo myślałem nad bardziej szczegółowymi pokazującymi moje otoczenie w którym teraz się znajduje, nic nie wymyśliłem wiec takie fotki na serwer ładuję 🙂 Groźnie wyglądało nadejście dużej burzy, widzieliście atak latających mrówek ? były ich setki chciały nas zjeść 🙂 kończę bo późno cześć.

 

 18.03.2018 – Z czasem inaczej wspominam tamte chwile. Praca okazała się niewypałem a nieuczciwy pracodawca nie zapłacił wypłaty. Nie pierwszy raz ale mam nadzieję że ostatni. Z czasem niezbyt miło te chwile wspominam, to taka robota za którą nie dostałem pieniędzy. . .

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No nie wiem… gdzie to jest… 🙂 Ale mi powiesz. Fakt, lato się powoli kończy, ale i jesień u nas bywa piękna, nie ma co ubolewać. 🙂 Gorzej będzie, kiedy to zima zacznie nadchodzić. 😉 A mrówki? Kiedyś mi wpakowały się do mieszkania! I wcale nie jest łatwo ich sie pozbyć. Miałam niemały kłopot. 🙂

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

No masz… zagadki będzie zostawiał na blogu… :))))) No dobra, może kto odgadnie.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Szczerze więc powiem… Małe są szanse. 🙂 Ale powiesz, jak będziesz chciał.

bellatrix2009
Gość
bellatrix2009

Zostaw na razie, może ktoś się skusi i przyjrzy dobrze. 🙂 Musisz wymyślić nagrodę. 🙂

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Zachód słońca