• piątek , 28 Lipiec 2017

Onanizm, faceci uwaga !

Onanizm, pewnie przypadkiem tu się znaleźliście ale jak już jesteście to zapraszam by dowiedzieć się czegoś co jest ważne a wie o tym bardzo mało osób.  Tym razem poruszę temat intymny dla każdego faceta a kobiety mogą dowiedzieć się coś ciekawego o nas kolesiach z marsa.

Tematem tego artykułu jest masturbacja, samogwałt, onanizm na początek fragment literatury z 1930 roku: „Niech to będzie przestroga dla młodocianych czytelników i niech pamiętają że samogwałt wywołuje wstrząśnienie całego organizmu a zarazem niepotrzebne roztrwonienie bardzo żywotnego soku życiowego, bo jednej kropli nasienia odpowiada 80 kropli krwi,  jak uczy nas fizjologia organizm potrzebuje do wytworzenia jednej kropli nasienia 80 razy tyle siły i materiału  jak do wytworzenia tej samej ilości krwi. Przede wszystkim na skutek masturbacji  zostaje zaatakowany rdzeń pacierzowy w okolicy lędźwiowej gdyż tutaj leży ośrodek płciowy od którego zależą podrażnienia i wylewy nasienia, onaniści okazują wybitne objawy znużenia się, ciężkość w nogach i nie miłe sensacje w grzbiecie wzmagające się czasem aż do bólu. W skutek łączności nerwowej gdyż ten sam nerw zaopatruje organ płciowy, przewód pokarmowy i serce zjawić się mogą zaburzenia i w tych organach co może mieć zgubny wpływ na ogólny stan odżywienia, wobec czego kwitnący organizm musi czerpać soki z samego siebie i przez to więdnieje”.

Chyba nie trzeba już nic dodawać, zostaliście oświeceni jak działa onanizm i wiecie jakie spustoszenie dla organizmu niesie za sobą, masturbacja czy onanizm to duże obciążenie dla organizmu i roztrwanianie bardzo żywotnego soku życiowego.

Cytat pochodzi z fajnej audycji w radio TOK FM ”Kochaj się długo i zdrowo”.  Wiedza na tematy seksualne jest jak najbardziej potrzebna i pomagająca w codziennym życiu i współżyciu, jak chcecie szczegóły znajdziecie w necie lub na stronie radia gdzie całe audycje można słuchać z poziomu przeglądarki internetowej.

 

8 komentarzy

 1. szaman
  16 lutego 2012 at 16:01

  Jaka ogromna wiedza na temat soku żywotnego organizmu 🙂

  • Deawu
   16 lutego 2012 at 16:25

   😉 radio uczy i bawi

 2. Olle
  17 lutego 2012 at 14:46

  nie każde chyba jest stworzone do tego;)
  ,żeby uczyć i bawić:)

  • Deawu
   17 lutego 2012 at 15:52

   Jasne że nie, niektóre są po to by ogłupić ludzi, kontrolować ich przed wyborami i na co dzień. Każdy jest inny niektórzy nie chcą się uczyć tylko np. słuchać muzyki, kto co woli jak dla mnie fajne jest połączenie wszystkiego i też muzyki różnorodnej nie w kółko jedno i to samo.

 3. ie
  1 marca 2012 at 01:00

  a sex czy to nie to samo ?

  • Deawu
   1 marca 2012 at 12:49

   dobre pytanie, na pewno nie to samo sex to podobno zdrowie i wytwarza się w trakcie hormon szczęścia ale pewności nie mam może się kiedyś dowiem i napiszę ale nie obiecuje, no i to taka przyjemna metoda na rozmnażanie się

 4. Bolo
  4 kwietnia 2012 at 20:23

  ho ho co za tajemna wiedza, dobrze że mało osób to wie bo by jeszcze mniej dzieci się rodziło w czasach starzejącej się Europy

  • Deawu
   4 kwietnia 2012 at 20:24

   heh