Onanizm, faceci uwaga !

 In Nocne pisanie, Życie

Onanizm, pewnie przypadkiem tu się znaleźliście ale jak już jesteście to zapraszam by dowiedzieć się czegoś co jest ważne a wie o tym bardzo mało osób.  Tym razem poruszę temat intymny dla każdego faceta a kobiety mogą dowiedzieć się coś ciekawego o nas kolesiach z marsa.

Tematem tego artykułu jest masturbacja, samogwałt, onanizm na początek fragment literatury z 1930 roku: „Niech to będzie przestroga dla młodocianych czytelników i niech pamiętają że samogwałt wywołuje wstrząśnienie całego organizmu a zarazem niepotrzebne roztrwonienie bardzo żywotnego soku życiowego, bo jednej kropli nasienia odpowiada 80 kropli krwi,  jak uczy nas fizjologia organizm potrzebuje do wytworzenia jednej kropli nasienia 80 razy tyle siły i materiału  jak do wytworzenia tej samej ilości krwi. Przede wszystkim na skutek masturbacji  zostaje zaatakowany rdzeń pacierzowy w okolicy lędźwiowej gdyż tutaj leży ośrodek płciowy od którego zależą podrażnienia i wylewy nasienia, onaniści okazują wybitne objawy znużenia się, ciężkość w nogach i nie miłe sensacje w grzbiecie wzmagające się czasem aż do bólu. W skutek łączności nerwowej gdyż ten sam nerw zaopatruje organ płciowy, przewód pokarmowy i serce zjawić się mogą zaburzenia i w tych organach co może mieć zgubny wpływ na ogólny stan odżywienia, wobec czego kwitnący organizm musi czerpać soki z samego siebie i przez to więdnieje”.

Chyba nie trzeba już nic dodawać, zostaliście oświeceni jak działa onanizm i wiecie jakie spustoszenie dla organizmu niesie za sobą, masturbacja czy onanizm to duże obciążenie dla organizmu i roztrwanianie bardzo żywotnego soku życiowego.

Cytat pochodzi z fajnej audycji w radio TOK FM ”Kochaj się długo i zdrowo”.  Wiedza na tematy seksualne jest jak najbardziej potrzebna i pomagająca w codziennym życiu i współżyciu, jak chcecie szczegóły znajdziecie w necie lub na stronie radia gdzie całe audycje można słuchać z poziomu przeglądarki internetowej.

 

Recommended Posts
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szaman
Gość
szaman

Jaka ogromna wiedza na temat soku żywotnego organizmu 🙂

Olle
Gość
Olle

nie każde chyba jest stworzone do tego;)
,żeby uczyć i bawić:)

ie
Gość
ie

a sex czy to nie to samo ?

Bolo
Gość
Bolo

ho ho co za tajemna wiedza, dobrze że mało osób to wie bo by jeszcze mniej dzieci się rodziło w czasach starzejącej się Europy

Poczta

Jak chcesz to napisz, bądź wyrozumiała/y nie siedzie ciągle przy komputerze ;)

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

informacjaMarihuana